ivirzivir Yükle

DÜNYANIN EN HIZLISI GELİYOR ! DENİZDE 110 KM HIZ ! BU BİR REKOR ! Yonca-Onuk MRTP 49 YERLİ HÜCUMBOT

teşekkürler

DÜNYANIN EN HIZLISI GELİYOR ! DENİZDE 110 KM HIZ ! BU BİR REKOR ! Yonca-Onuk MRTP 49 YERLİ HÜCUMBOT

Bizlere Destek olmak ve Ayrıcalıklardan yararlanmak için kanala katılın:
https://www.youtube.com/channel/UCLSkWpECOYM3L81V1m9pz_w/join

RESMİ İNSTAGRAM HESABIMIZ: https://www.instagram.com/milliuyanis1/

KAYNAK: https://www.yonca-onuk.com/mrtp49.html

https://www.yonca-onuk.com/about

Dünyanın En Hızlı Hücumbotu Geliyor ve Üstelik Türk Yapımı

DÜNYANIN EN HIZLI HÜCUMBOTU GELİYOR ! DENİZDE 110 KM HIZ ! YONCA-ONUK MRTP 49 !!

Türkiyenin denizlerdeki hakimiyetini sağlamlaştıracak muhteşem bir proje daha sona yaklaştı. 60 knot yani 110 km hıza kadar ulaşabilen 52 metre uzunluğundaki yerli hücumbot mrtp 49 sahip olduğu füze lançerleriyle düşman gemilerini imha edecek ve anında bölgeden uzaklaşarak vur-kaç taktiğiyle düşman donanmasını zayıflatacak. Dünyadaki fırkateyn’den hızlı hücumbotlara doğru oluşan yeni trendi erken fark eden yonca onuk tersanesi dünyada daha önce denenmemiş bir projeye imza atarak 60 knot yani 110 km hıza çıkabilen ağır silahlı bir hücumbot üreterek sektöre yeni bir başarı daha kazandırdı. Daha önce üretilen hücumbotlarda hız istenildiği taktirde hafifliği sağlamak amacıyla ağır silahlar kullanılmıyordu bunu geliştirdiği patentli yeni füze lançeri sistemiyle aşan yonca onuk tersanesi kullandığı teknolojiyle hız ve gücü bir araya getirmeyi başardı .

#savunmasanayi #donanma #tsk #2021 #2023 #haber
Türk savunma sanayi ürünlerini anlattığımız kanalımızda bizlere verdiğiniz destek için teşekkür ederiz. Türk ordusunun gücü ne kadar artarsa Türkiyenin gücü de o miktarda artacaktır. Türk savunma sanayi şirketlerimiz Aselsan,Roketsan,otokar ve Bmc gibi daha nicelerinin yıllar süren gayretli Savunma Sanayi ar-ge faaliyetleri sayesinde bugün bu topraklarda yerli ve milli ürünler üretiyoruz. Zamanında Bir mühimmat için yabancı ülkelerin kapısında bekleyen Türkiye Bugün Altay Tankı, otokar cobra, kirpi 2 ve fırtına obüsü gibi zırhlı muharebe araçlarını kendisi üretmekte ve bu araçların mühimmatlarını da MKE fabrikalarında yerli ve milli olarak geliştirmektedir. Türk savunma Sanayii ürünleri sadece karada değil havada ve denizde de gücünü hissettiriyor. özellikle Bayraktar Tb2 , Akıncı, Aksungur ,vestel karayel ve Anka S gibi yerli sihalarımız Göklerdeki hakimiyet mücadelesinde Türk hava Kuvvetlerine Destek olurken Milgem ve Milden projeleriyle Vücut bulan yerli muharebe gemilerimiz de yerli denizaltı’lar sayesinde Türkiyenin Karasuları güven içinde kalmaktadır. 2023 vizyon projeleri sayesinde yıllar önce başlatılan yerli savunma sanayi hamlesi meyvelerini olgunlaştırmaya ise devam etmekte . Milli Muharip uçak TF-X ve Hürjet uçaklarımız 2023 yılına yetiştirilmeye çalışılmakta ve Donanmamızın Amiral gemisi TCG Anadolu ise Bu sene Envantere girmek için gün saymaktadır. Tsk envanterine giren yeni ürünlerden ve Türk savunma Sanayi projelerinden haberdar olmak için kanalımıza abone olmayı unutmayın !

……….
Thank you for the support.

Today, we produce national products thanks to Turkish defense industry companies Aselsan, Roketsan, otokar and Bmc R&D activities.

Today Turkey Altay tank, otokar cobra, it produces armored combat vehicles such as the kirpi 2 and fırtına itself.

Unmanned aerial vehicles such as Bayraktar Tb2, Akıncı, Aksungur, vestel karayel and Anka S  While Supporting the Turkish Air Force

TCG Anadolu, the flagship of our Navy, is counting days to enter the Turkish army Inventory this year. Do not forget to subscribe to our channel to be informed about new Defence industry products and Turkish defense industry projects entering Tsk inventory!

……….

Bunlarada Bak!

18 Yorum

 1. Mükemmel bir hücumbot olan mrtp 49 En az 10 adet yapılarak teslim edilmeli Eller çabuk tutulmalı bir an önce yapılması elzemdir.

  Reply
 2. Biz hic bir sey yapmadiğımız ülkeler tarafindan ambargoya ugruyoruz.ama mısır ve bae yapmadiklarini birakmadilar hala ihracaatta ilk 3 de bae var.

  Reply
 3. Onuk firması rahmetli evladı adına Sazan süper spor arabayı imal eden firmadır. Aslolan işleri askeri deniz aracı imalatı yapmaktır.

  Reply
 4. Mrtp 49 hücumbot hızlı ve ağır silahları ile dünyada bir ilktir Türkiye hücumbot üretiminde başarılı olmuştur Tebrikler teşekkürler Hayırlı uğurlu olsun Allah razı olsun Allah yar ve yardımcı olsun

  Reply

Yaz Birşeyler ya!

Benzer

Yüklen Yüklen

Login