ivirzivir Yükle

Dragon Eye Elektro-Optik Sensör Sistemi

teşekkürler

Dragon Eye Elektro-Optik Sensör Sistemi

Dragon Eye Elektro-Optik Sensör Sistemi; gece-gündüz ve olumsuz hava koşullarında keşif ve gözetleme imkanı sunuyor, askeri koşullara dayanıklı, modern ve tümleşik yapıda tasarlanmış bir elektro-optik sensör sistem olarak görev yapıyor.

Sistem, yüksek kabiliyetli sensörler ve görüntü işleme algoritmaları ihtiva eden termal ve renkli gündüz görüş kamerası sayesinde, keşif ve gözetleme görevlerinde hedeflerin uzak mesafeden tespitine olanak sağlıyor. Ayrıca sistem içerisinde tümleşik olarak yer alan lazer mesafe ölçer, lazer hedef noktalayıcı, GPS ve sayısal manyetik pusula sayesinde tespit edilen hedeflerin koordinat bilgileri kullanıcıya yüksek doğrulukta sunuluyor. Sistem, dokunmatik ekranlı bilgisayar ve çok fonksiyonlu yönetme kolundan oluşan operatör kumanda birimi ve motorize yönlendirme birimi sayesinde uzak mesafelerden hareketli hedef tespiti yapabiliyor, sesli uyarı verebiliyor ve istenildiğinde hedef takibi yapabiliyor.

Bunlarada Bak!

11 Yorum

  1. Dragon Eye Elektro-Optik Sensör Sistemi; gece-gündüz ve olumsuz hava koşullarında keşif ve gözetleme imkanı sunuyor,

    Reply
  2. İşte bu yüzden bu iktidar kalması gerekiyor diğerleri gelir ise bunları artık sadece internet’te görürüz çünkü malum masa bunların hepsini durduracak ve tamamen iptal edecek aman haaa !! 🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷

    Reply

Yaz Birşeyler ya!

Benzer

Yüklen Yüklen

Login