ivirzivir Yükle

DONANMAMIZA YERLİ S-400 GELİYOR ! ASELSAN BORA HAVA SAVUNMA FÜZESİ ENVANTERE GİRİYOR !! 2021

teşekkürler

DONANMAMIZA YERLİ S-400 GELİYOR ! ASELSAN BORA HAVA SAVUNMA FÜZESİ ENVANTERE GİRİYOR !! 2021

Bizlere Destek olmak ve Ayrıcalıklardan yararlanmak için kanala katılın:
https://www.youtube.com/channel/UCLSkWpECOYM3L81V1m9pz_w/join

RESMİ İNSTAGRAM HESABIMIZ: https://www.instagram.com/milliuyanis1/

KAYNAK: https://www.aselsan.com.tr/tr/cozumlerimiz/hava-ve-fuze-savunma-sistemleri/hava-ve-fuze-savunma-sistemleri/bora-hava-savunma-fuze-firlatma-sistemi
türk donanmasının yeni hava savunma sistemi bora görenleri kendisine hayran bırakıyor. Küçük boyutuyla en ufak teknelerde hatta ulaq sida gibi insansız gemilerde dahi kullanılabilecek bu hava savunma sistemi sayesinde denizlerde tsk’dan habersiz kuş bile uçamayacak.
Bora hava savunma sistemiyle tsk envanterindeki gemilerin yakın hava savunmasını yerli ve milli olarak yerine getirilmesi sağlanacak. Türkiyenin gururu Aselsan tarafından geliştirilen bu sistem sayesinde türk ordusunun tcg Anadolu ve tcg İstanbul gibi savaş gemilerinin beka kabiliyeti yükseltilecek.
Deniz platformlarının hava savunmasına yönelik olarak geliştirilmiş olan BORA çeşitli algılayıcılar ile donatılmış ve tüm fonksiyonları bilgisayar tarafından kontrol edilen bir Alçak İrtifa Hava Savunma Sistemi’dir.

#füze #s400 #hisar #hss #tsk #savunmasanayi #haber #2021

Türk savunma sanayi ürünlerini anlattığımız kanalımızda bizlere verdiğiniz destek için teşekkür ederiz. Türk ordusunun gücü ne kadar artarsa Türkiyenin gücü de o miktarda artacaktır. Türk savunma sanayi şirketlerimiz Aselsan,Roketsan,otokar ve Bmc gibi daha nicelerinin yıllar süren gayretli Savunma Sanayi ar-ge faaliyetleri sayesinde bugün bu topraklarda yerli ve milli ürünler üretiyoruz. Zamanında Bir mühimmat için yabancı ülkelerin kapısında bekleyen Türkiye Bugün Altay Tankı, otokar cobra, kirpi 2 ve fırtına obüsü gibi zırhlı muharebe araçlarını kendisi üretmekte ve bu araçların mühimmatlarını da MKE fabrikalarında yerli ve milli olarak geliştirmektedir. Türk savunma Sanayii ürünleri sadece karada değil havada ve denizde de gücünü hissettiriyor. özellikle Bayraktar Tb2 , Akıncı, Aksungur ,vestel karayel ve Anka S gibi yerli sihalarımız Göklerdeki hakimiyet mücadelesinde Türk hava Kuvvetlerine Destek olurken Milgem ve Milden projeleriyle Vücut bulan yerli muharebe gemilerimiz de yerli denizaltı’lar sayesinde Türkiyenin Karasuları güven içinde kalmaktadır. 2023 vizyon projeleri sayesinde yıllar önce başlatılan yerli savunma sanayi hamlesi meyvelerini olgunlaştırmaya ise devam etmekte . Milli Muharip uçak TF-X ve Hürjet uçaklarımız 2023 yılına yetiştirilmeye çalışılmakta ve Donanmamızın Amiral gemisi TCG Anadolu ise Bu sene Envantere girmek için gün saymaktadır. Tsk envanterine giren yeni ürünlerden ve Türk savunma Sanayi projelerinden haberdar olmak için kanalımıza abone olmayı unutmayın !

……….
Thank you for the support.

Today, we produce national products thanks to Turkish defense industry companies Aselsan, Roketsan, otokar and Bmc R&D activities.

Today Turkey Altay tank, otokar cobra, it produces armored combat vehicles such as the kirpi 2 and fırtına itself.

Unmanned aerial vehicles such as Bayraktar Tb2, Akıncı, Aksungur, vestel karayel and Anka S  While Supporting the Turkish Air Force

TCG Anadolu, the flagship of our Navy, is counting days to enter the Turkish army Inventory this year. Do not forget to subscribe to our channel to be informed about new Defence industry products and Turkish defense industry projects entering Tsk inventory!

……….

Bunlarada Bak!

44 Yorum

 1. Reis sana nacizane tavsiyem şu introları kaldır
  Belki tuhaf gelecek de milletin 15 saniyesini çalıyorsun her kanalda söylüyorum
  Bak dini kanallara milletin 1 saniyesini bile çalmamak için ne reklam alıyorlar ne intro vs. İzleyici ne izlemeye gelmişse sadece onu gösteriyorlar (en azından benim bildiğim dini kanallar)
  Sen yine reklam koy istersen ama intro…

  Reply
 2. yaşasın nemutlu türküm diyene🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷👍♥️♥️👉💖💖🤘🌺🌺

  Reply
 3. Bu sistem yüksek yada orta irtifa için değil alçak irtifa için yapılmıştır. S400 ise yüksek irtifa Hava Savunma Sistemidir. İyi sallamışsın. Asparagas yalan yanlış başlıklarla milleti yanıltıyorsun. Türkiyenin yüksek irtifa Hava savunma sistemi Siperdir. O sisteminde Aselsanın yaptığı senin anlattığın sistemle alakası yoktur. Her gün video yükleyecem yarışına girmizsiniz. Konu bulamayınca da sallıyorsunuz.

  Reply
 4. Allah c.c.devamını getirsin.
  Ne mutlu Türküm diyene…

  🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷

  Reply
 5. Herşey çok güzel. pororaagrama başlarken neden cumhuriyetin kurucusu ulu öndere kemal atatürk ke yer vermiyorsunuz.

  Reply
 6. YA OLACAĞIZ YA ÖLECEĞİZ BU BÖYLE BİLİNSİN 🇹🇷🇵🇰🇹🇷🇵🇰🇹🇷🇦🇿🇹🇷🇦🇿🇹🇷

  Reply
 7. Bİ GECE ANSIZIN GELEBİLİRİZ BU BÖYLE BİLİNSİN 🇹🇷🇵🇰🇹🇷🇵🇰🇹🇷🇦🇿🇹🇷🇦🇿🇹🇷

  Reply
 8. Zaten Türkiye Süper güç olma yolunda hatta olmak üzere dış ülkeler söylüyor ama gerçektente öyle onlar ne kadar ambargo uygulandığında biz yerlisini yapıyoruz

  Reply
 9. Bora saldırı füzesi değil miydi? Hatta Khaan diye ihraç versiyonu da vardı. Hava savunma füzesi değildi diye hatırlıyorum. Ben mi yanılıyorum? 😉

  Reply
 10. REİS ILE IŞ YAPAN TÜRKİYE VAR ARTIK MAŞAALLAH REİS ILE GRURLU TÜRKLER ELHAMDULİLLAH 🤲🏿👌🏿👍🏿❤️❤️❤️🇹🇷🇹🇷🇹🇷💪🏿💪🏿💪🏿

  Reply
 11. Bu biraz ram yakın hava savunma sisteminin bizdeki karşılığı olmuş ve bu alanda büyük bir açıklık kapatılmış

  Reply

Yaz Birşeyler ya!

Benzer

Yüklen Yüklen

Login