ivirzivir Yükle

Diyarbakır’da Feci Trafik Kazası !

teşekkürler

Bunlarada Bak!

10 Yorum

 1. Kaldırım bile artık guvenlı degıl kaldırıma kadar cıkıyor arabalar kaldıki caddenin ortası hıc guvenli olurmu üçünede uzuldum ama o bebe bitirdi beni Aceba kurtuldular mı😔

  Reply
 2. Ah yavruuum, ne de tatlı cici bebeeee! O işlek caddenin ortasına kadar dura dura gelinir mi? Otomobili hızla süren sorumsuz zaten vurdumduymaz, bari aile olarak tedbirinizi alsaydınız.

  Reply
 3. Yaya’ya carpmayi millet kusa carpma zannediyor sanirim ! Bunun maddi manevi tazminatlari var ailelerin cekismesi var olay yerinde linc edilme var ! Yani varda var ! Ben son surat gelsem bile yaya gordugumde hizi 30-40 dusuruorum cunku yayanin akil hastasi, diyabet hastasi olmadigini bilemezsin kaldirimdan bi iner hayatini karartir !

  Reply
 4. Allah belanızı versin ne denir? Bu işin bahanesi yok. Yüksek hız. Bitmiştir. Direksiyon şöyle, fren böyle diye bir şey yok. Hızlısın ibnenin evladı.

  Reply
 5. Adamlar yarışıyor resmen… o yolda gidilmesi gereken hiz max 60 olması gerekir,ama adam 120 ‘yi rahat geçmiş durumda gibi…

  Reply
 6. Zeki Kemal Bilici asıl katil; Alkol denen zıkkımı insanlara helal kılıp istedikleri zaman temin edebilmelerini sağlayanlarda. Asıl beyinsiz ise sensin bu caddedeki üst geçidi tek gören kişi sen olmalısın.

  Reply
 7. Be beyinsiz adam! Öyle bir yolda o çocuk ile o şekilde karşıdan karşıya geçilir mi? O yavrunun katili sen oldun resmen!

  Reply

Yaz Birşeyler ya!

Benzer

Yüklen Yüklen

Login