ivirzivir Yükle

Denizde yeni ihracat: Dev tesis aradığını Türkiye’de buldu – LNG Canada – Sanmar – Savunma Sanayi

teşekkürler

Denizde yeni ihracat: Dev tesis aradığını Türkiye’de buldu – LNG Canada – Sanmar – Savunma Sanayi

Savunma sanayinde askeri ve özel sektör tersaneleri iye Türk gemi inşa firmaları son yıllarda uluslararası alanda dikkat çeken projelere imza atıyor. Bu firmalardan biri de Sanmar Denizcilik. Şirket, 40 yılı aşkın tecrübesiyle Altınova ve Tuzla tersanelerinde yüksek teknolojiye dayalı, çevre dostu römorkörler üretiyor.

Dünyanın LNG’li ilk römorkörü ve ilk otonom gemisi gibi önemli projelere imza atan Sanmar Denizcilik, yeni bir başarı daha elde etti. Şirket, Avrupalı ve Uzakdoğulu rakiplerini geride bırakarak, Kanada tarihinin en büyük enerji projelerinden olan LNG Canada’nın römorkör ihalesini kazandı. İhale kapsamında Sanmar, HaiSea Marine için 2023 yılı sonuna kadar ikisi LNG’li, üçü bataryalı olan beş römorkör inşa edecek.

Sanmar Denizcilik bu anlaşmayla tek seferde en büyük ihalesini almış oldu. Son teknolojiye ve tasarıma sahip olacak bu römorkörler, Türk gemi inşa sektörü açısından da önemli bir referans oluşturacak. En üstün teknolojiye sahip römorkör filosu için bir Türk tersanesini tercih etmesi, Türkiye’nin bu alanda geldiği noktayı dünyaya göstermiş oldu.

#SanmarDenizcilik #römorkör #SavunmaSanayi #Gemiİnşa #LNGCanada #SavunmaSanayii #HaiSeaMarine

Bunlarada Bak!

9 Yorum

  1. Muhteşem bir haber.Bir Türk firmasının dünya çapındaki bu başarıya imza atması, kelimelere sığmayacak kadar gurur verici..Yolları açık olsun, daha büyük başarılara imza atarlar İnşaallah..Çok ilgi çekici ve güzel bu haber için, elinize emeğinize sağlık, tebrikler ve teşekkürler..👏👍❤️🇹🇷

    Reply
  2. Görmek istemeyen gözler, göremiyor işte. Twitch yayınlarında, ergenlerin bilinç altına yerleştirilen o zehirleri görmeyen bir devlet, yok olmaya mahkumdur. İşin vahametini sizlere şöyle özetleyeyim. Güzel bir bayanı çıkartmışlar Araplar bakın buraya dikkat edin Araplar çölde domuz yaşayamayacağı için, yasaklamışlar. Tam bir saat domuzun faydalarını işleyen bu bayana şöyle yazdım, anası helal de danası niye haram? Sen ermeni bir bayan olduğunu alenen söylüyor, Türkçe yayın yapıyorsun neden dedim. Beni direk banladı gençleri uyarmamı engelledi. Hani nerde istihbarat, hani nerde iletişim bakanlığı???

    Reply
  3. Masallah Masallah yola devam Allahin izniyle Tùrkùn gùcùnù gòrecekler mutlaka hepisi Topuda gòrecekler 🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇦🇿🇵🇰🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷☝️

    Reply

Yaz Birşeyler ya!

Benzer

Yüklen Yüklen

Login