ivirzivir Yükle

Dedi ki Götür Beni Aya Aya Yeni TikTok Akımı !

teşekkürler

Bunlarada Bak!

209 Yorum

 1. ya orada sadece 01:00 deki güzel onun dışında hep bi kaşar, edepsiz, şımarık,sürtük. kusura bakmayın ama o kadar o edepsizleri de ünlü eden biziz. utanıyorum milletimin adına 01:16 dakinden söz bile etmiyorum, ne yapacaksanız yatakta yapın milletin önünde değil !!! her neyse beyni donmuş herkesin daha görmediğiniz, onunla muhatap bile olmadığınız insanların götlerini (her neylerini ortaya koydularsa)korumaya devam edin belki o zaman arşa değer başınız ayak bileklerini bile göstermeyen kadınlar, saygılı insanlar dürüst ve mert insanlar eskide kaldı!! atatürk yetiştirdiği milletten kazandığı savaşlardan en önemlisi uğruna feda ettiği koca bir milletten gurur duymak yerine üzülecek. ama merak etmeyin onlar gine götlerini sergileyecek çünkü ortada sergileyecekleri bir beyin ahlak yok ÜZÜLEREK SÖYLÜYORUM dudağınızda, göğüsünüzde, götünüzde botoks olabilir ama beyinde olmuyor !!!!!!

  Reply
 2. abicim ya bu şar çok güzel diyenler lik atsın ama heyecanı muzu kadar güzel olamaz ama yinede çok üzel şarkı ensrvdim şarkı kizlar tavsiye ederim 😗😗😗😗😗😎✌✌✌👊👊💞

  Reply
 3. Sadece bjk li adam ve bebek güzel olmuş gerisi ni izlemeye gerek yok vakit kaybı iyi ki tiktok hiç kullanmadım yerine camdan bakar çay içer beynimi dinlendiririm. Yazık gerçekten ya gelecek nesil diye bir şey yok

  Reply
 4. 00:59 – 01:13 kadarrrr superrrrr!!🧚🏼‍♂️🧚🏼‍♂️🧚🏼‍♂️🧚🏼‍♂️🧚🏼‍♂️🧚🏼‍♂️🧚🏼‍♂️💗💗💗💗💗💗💗

  Reply
 5. Şunu anladım ki yaşadığımız ülkede çoğunlukla yakışıklılık ve güzellik, zeka ile ters orantılı. Atatürk’ün, Türkiye’yi emanet ettiği gençliğe bak. Ondan sonra, “Türkiye neden gelişmiyor?”. Böyle malları idam etmezsen tabii gelişmez. Yorumlarda bir tane mal çıkıp da “Bu ne?” demiyor, yazık. Avrupa’dan utanıyorum, beni de gençliğimden tiksindirdiniz, sağolun.

  Reply
 6. 00:17 Tipe ve hareketlere bak aq. Kanser etmekten başka bir boka yaradığınız yok. Herşeyin suyunu çıkarıyorsunuz, yazık.

  Reply
 7. 1:16 Türkiye’nin de edebini ve namusunu bozduğunuz için sağolun, amacınıza ulaşmış bulunmaktasınız!

  Reply
 8. Bence tiktok kapatılmalı.Çünkü çocukların çoğu artık tiktok izlemekten derslerine çalışmıyorlar.Çalışsalar bile akılları hep tiktokta.❗❗❗😐🍃😐😔😔Amerikalılar almanyalılardurmadan ders çalışırken biz burada tiktok denilwn şeyebakıyoruz.

  Reply
 9. Biri bir şarkı söylemesine pişmanyaa,sanki her dakika birinin şarkı söylemesini bekliyorlar tik tok çekimi için

  Reply

Yaz Birşeyler ya!

Benzer

Yüklen Yüklen

Login