ivirzivir Yükle

DAKİKADA 2000 MERMİ ATAN ASELSAN STAMP-G ENVANTERE GİRMEYE HAZIRLANIYOR !

teşekkürler

DAKİKADA 2000 MERMİ ATAN ASELSAN STAMP-G ENVANTERE GİRMEYE HAZIRLANIYOR !

Bizlere Destek olmak ve Ayrıcalıklardan yararlanmak için kanala katılın:
https://www.youtube.com/channel/UCLSkWpECOYM3L81V1m9pz_w/join

RESMİ İNSTAGRAM HESABIMIZ: https://www.instagram.com/milliuyanis1/

KAYNAK: https://www.aselsan.com.tr/STAMPG_Gatling_Silah_Entegreli_7366.pdf

Türk mühendisleri tarafından geliştirilen sistem dakikada 2000 mermi atma kapasitesine sahiptir.

STAMP sistemi monte edilen bir taret üzerine konuşlandırılmış olan silah, elektro-optik görüş birimleri içeren ve silah kumanda birimi aracılığıyla kumanda edilebilen, otomatik hedef takip özelliğine sahip bir monteli silah sistemidir.

Türk Deniz Kuvvetleri envanterindeki MİLGEM Korvetlerinde, Tuzla sınıfı karokol botlarında, LST ve LCT çıkarma gemilerinde, Sahil Güvenlik Komutanlığına ait botlarda çok sayıda STAMP görev yapmakta.
Ayrıca çok sayıda STAMP silah sistemi ihraç edildi. Katar, Endonezya, Türkmenistan, Hırvatistan başlıca müşterilerden.
ASELSAN ayrıca sistemin daha gelişmiş versiyonu olan STAMP-2’yi üretti.

#aselsan #stamp #gatling #savunmasanayi #tsk #2021

Türk savunma sanayi ürünlerini anlattığımız kanalımızda bizlere verdiğiniz destek için teşekkür ederiz. Türk ordusunun gücü ne kadar artarsa Türkiyenin gücü de o miktarda artacaktır. Türk savunma sanayi şirketlerimiz Aselsan,Roketsan,otokar ve Bmc gibi daha nicelerinin yıllar süren gayretli Savunma Sanayi ar-ge faaliyetleri sayesinde bugün bu topraklarda yerli ve milli ürünler üretiyoruz. Zamanında Bir mühimmat için yabancı ülkelerin kapısında bekleyen Türkiye Bugün Altay Tankı, otokar cobra, kirpi 2 ve fırtına obüsü gibi zırhlı muharebe araçlarını kendisi üretmekte ve bu araçların mühimmatlarını da MKE fabrikalarında yerli ve milli olarak geliştirmektedir. Türk savunma Sanayii ürünleri sadece karada değil havada ve denizde de gücünü hissettiriyor. özellikle Bayraktar Tb2 , Akıncı, Aksungur ,vestel karayel ve Anka S gibi yerli sihalarımız Göklerdeki hakimiyet mücadelesinde Türk hava Kuvvetlerine Destek olurken Milgem ve Milden projeleriyle Vücut bulan yerli muharebe gemilerimiz de yerli denizaltı’lar sayesinde Türkiyenin Karasuları güven içinde kalmaktadır. 2023 vizyon projeleri sayesinde yıllar önce başlatılan yerli savunma sanayi hamlesi meyvelerini olgunlaştırmaya ise devam etmekte . Milli Muharip uçak TF-X ve Hürjet uçaklarımız 2023 yılına yetiştirilmeye çalışılmakta ve Donanmamızın Amiral gemisi TCG Anadolu ise Bu sene Envantere girmek için gün saymaktadır. Tsk envanterine giren yeni ürünlerden ve Türk savunma Sanayi projelerinden haberdar olmak için kanalımıza abone olmayı unutmayın !

……….
Thank you for the support.

Today, we produce national products thanks to Turkish defense industry companies Aselsan, Roketsan, otokar and Bmc R&D activities.

Today Turkey Altay tank, otokar cobra, it produces armored combat vehicles such as the kirpi 2 and fırtına itself.

Unmanned aerial vehicles such as Bayraktar Tb2, Akıncı, Aksungur, vestel karayel and Anka S  While Supporting the Turkish Air Force

TCG Anadolu, the flagship of our Navy, is counting days to enter the Turkish army Inventory this year. Do not forget to subscribe to our channel to be informed about new Defence industry products and Turkish defense industry projects entering Tsk inventory!

……….

Bunlarada Bak!

36 Yorum

 1. Elin oğlunun úrettiği silah dakikada 4000 mermi atanı yapıyor biz hep bir iki kalibre altını yapıyoruz, tamam güzel bir gelişeme yapanların eline sağlıkta benim anlamadığım böyle bir talimat mı var? Sakin ha aman ha batılı muadillerinin altında silah üretin, geliştirin mi deniyor?

  Reply
 2. Gatlingin kısa hava savunma sistemine çevrilmesi şart ateş gücünün yükseltilmesi için Korkut yetersiz. 3 korkutun yaptığını tek Gatling yapar

  Reply
 3. Bu güzel ve güçlü ülkemizin karşısında kimse duramayacak 🇹🇷🇹🇷🇹🇷 savunma sanayisinde bu kadar hızlı çeşitli ve seri üretim yapan nadir ülkelerdeniz..Bunların içinde ise en iyilerinden. Çok şükür

  Reply
 4. Helal olsun Türkiye harika yolda tabanca üretemeyen ülke şimdi nerelere geldi Allah korusun seni ülkem grurum

  Reply
 5. Maşşallah Allah ordumuza zeval vermesin Düşmanların tuzaklarını başlarına çevirsin inşaallah. 🌹 🌹

  Reply
 6. Ellerinize ve emeğinize sağlık kardeşim !!!
  👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

  🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲

  Reply
 7. Satılmış yöneticileri hâlâ savunanlar var.
  Yılarca,, siz yapmayın bizden satın alın dediler
  Veeee bizde yaptık

  Reply
 8. Tek soyliyebilecegim sey allahu ekber allah bir masallah subhanallah bu silahin celigini herkes yapamaz eriyip dokulup gider tahminim ucbes ulke bunu yapabilir korkunc dakikada binlerce mermi

  Reply

Yaz Birşeyler ya!

Benzer

Yüklen Yüklen

Login