ivirzivir Yükle

Cumhurbaşkanı Erdoğan: “Savunma Sanayii Baltalanmaya Çalışılıyor”

teşekkürler

Cumhurbaşkanı Erdoğan, ilk milli helikopter motorunun teslimi ve tasarım merkezi açılış törenine video konferans yöntemiyle katıldı. İşletmesi Katarlılara verilen tank palet fabrikası üstünden çıkan tartışmalara cevap verdi. “Ülkemizin savunma sanayiini baltalamaya çalışıyorlar” dedi.

TGRT HABER YOUTUBE KANALINA ABONE OLMAK İÇİN
http://bit.ly/TgrtHaberAbone

#haber #gündem #sondakika

====================================

TGRT HABER TV HAKKINDA:

● Türkiye’nin, haber kanalı olarak, gündem, siyaset, ekonomi, spor, sağlık, kültür, sanat kısacası haber ve habere dair ne varsa son dakika haberleri canlı yayın ile izleyicilere aktarıyoruz. Bilginin, tecrübenin, hızın ayrıcalığıyla haber dünyasındaki yerimizi; haftanın 7 günü 24 saat canlı yayınlarla daha da güçlendiriyoruz.

TGRT HABER TV ULAŞMAK İÇİN
http://www.tgrthaber.com.tr
https://www.facebook.com/tgrthabertv

https://plus.google.com/+tgrthaber/posts

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Telefon: 0212 454 70 70
Faks : 0212 454 56 56
[email protected]

TGRT HABER TV FREKANS BİLGİLERİ
http://www.tgrthaber.com.tr/frekans

Bunlarada Bak!

24 Yorum

 1. Türkiyede insan yaşıyor . yaşayan bir insan hayvanları bile koruması gerekir. türkiyede boş konuşanlar yok olacak .seçimler oluyor. Chp kandile gidiyor. Chp Ne dediğini bile bilmiyor .

  Reply
 2. Chp türkiyeye huzursuzluğu veren bir partidir. Muhalefete bak. Milletin eksigine bakmıyor . Insan Insanirkciligini yapiyor .bu insan bana olmadı . Diyor . Chp vatanda şeytandır .Türkiyeye huzursuzluğu veriyor .turkiyeyi vatandaşın adaletiyle ilerletmiyor . Erdoğan olmuyor diyor . Halbuki bütün seytanligi yapan chp dir.

  Reply
 3. Allahın izniyle bu yoldan geri dönmek yok başaracağız Reis. Bir diyarbakırlı öğrenci olarak polonyadan bütün ülkeme ve vatanseverlere selamlar olsun. Yüce Allah yolunuzu açık etsin

  Reply
 4. Chp Türkiyeye tuzak kurdu . pkk nın aracılığıyla türk ruhunu yok etmeye çalıştı .ermenilerin ruhunu getirip bizim ruhumuza monte etmeye çalıştı . türkiyede chp Türk ruhunu yok etmeye çalıştı . Tuzak tutmadı. Sonuç budur. kendisi şapa oturdu.

  Reply
 5. Gerçek Türk budur. geleceğini ile vatanını seven türkler türktür. Vatan ile milleti bilmeyenler ise bencilce ne dediğini bilmez . Kişinin vücuduyla alakalıdır. Sebep budur. Kişi hata yapıyorsa Kişinin kendisi Vatan aklı erdemliğime sahip değildir .

  Reply
 6. Türk ben sana kurban olayım. Türkiyede seni vuran türkte olsa onu akılen kalben ve ruhen düzeltmek zorundayım. Düzelmiyorsa onu yok etmek zorundayım. Huzur için. Her iki seçenektede türk ruhuyla vatan aklıyla kendime güveniyorum. Zarar asla yok.

  Reply
 7. ben türkü vuranın aklını kalbini ve ruhunu yakalaya biliyorum. 2 insan dost olup olmadığını anlamıyor. Hayret ediyorum. Sevgini ver. Kalpte yoksa vijdanı sevgini ver . Veremiyorsan duygu motorun yanmıştır.

  Reply
 8. Ah Kılıçdaroğlu Ah , başka işin gücün yokmu senin , bu en sıkıntılı günlerimizde bile yakamızı bırakmıyorsun

  Reply
 9. Annemin ustune yemin ederim akp ye oy vermedim ama milli cephe icin erdogana oyumu vericem,vatanim icin sogan yerim yine vatanimda ozgur yasarim

  Reply
 10. Bmc değilde koç olsaydı ve katar ile gene ortaklık olsaydı acaba kemal bey gene böyle kendini ortay atarmıydı

  Reply
 11. türkiye aydınlık olsun .kalpler karanlık olursa paran olsa yine olmaz . Paranı kimse çalmaz .ama kişinin kalbi aydınlık olursa bedenen huzuru olur . Bay bay)

  Reply

Yaz Birşeyler ya!

Benzer

Yüklen Yüklen

Login