ivirzivir Yükle

ÇİN’DEN F-35’E BÜYÜK DARBE ! HAMMADDE BULAMAYACAKLAR ! LOCKHEED MARTİN KARA LİSTEYE ALINDI !

teşekkürler

TARİHİN ARKA YÜZÜ KANALINA DESTEK OLUN ! :https://www.youtube.com/watch?v=BPkUBLCnjBs

Çin Dışişleri Bakanlığı, ABD’nin Tayvan’a hava savunma sistemleri satışına yönelik onayı sonrası Lockheed Martin şirketine yaptırım uygulayacağını açıkladı.
Bakanlık Sözcüsü Cao Licien, başkent Pekin’de düzenlediği olağan basın toplantısında, Tayvan’a Patriot hava savunma sistemiyle ilgili muharebe satışında ana yüklenici firma Lockheed Martin’e yaptırım uygulamaya ve gerekli tedbirleri almaya karar verdiklerini duyurdu.
Cao, “ABD’yi ikili ilişkiler ve Tayvan Boğazı’nın barış ve istikrarına daha fazla zarar vermemesi için Tek Çin ilkesine bağlı kalmaya ve Tayvan’a muharebe satışını durdurmaya çağırıyoruz” dedi
Lockheed Martin tarafından yapılan açıklamada ise şu ifadelere yer verildi: “Yabancı Askeri Satışlar, devletten hükümete yapılan işlemlerdir ve uluslararası müşterilere yapılan askeri satışlar konusunda ABD hükümeti ile yakın bir şekilde çalışıyoruz. Yabancı hükümetlere yönelik satışlarla ilgili tartışmalar, en iyi ABD hükümeti tarafından ele alınmaktadır.”
Çin Halk Cumhuriyeti’nin aldığı bu . kararının, Lockheed Martin’e nasıl bir etki göstereceği ise merak konusu.
Amerikalı muharebe devi lockheed martin pek çok konuda kendi kendisine yetebilse de çin topraklarından gelen çok nadir ve kıymetli metal ve elementlere muhtaç durumda. En basitinden herhangi bir elektrikli cihazı çalıştırmak için gereken lityum-iyon bataryaların hammaddesi dahi çinden geliyor. Bu sebeple .nun ardından özellikle f-35 programının ciddi sekteye uğraması bekleniyor ki bu durum Amerika birleşik devletlerini çok daha büyük bir adım atarak gerilimi tırmandırmak için teşvik ediyor diyeyim. Başka bir videoda görüşmek

Sanat,tasarım,teknoloji,haber,bilim,sondakikalar ve daha binlerce video daha hepsi kanalımızda
izlediğiniz için teşekkürler.

Bunlarada Bak!

6 Yorum

 1. Allah’ın laneti tüm sömürgeci zalimlerin üzerine olsun.
  Büyük şeytan abd ve çin ve rusya ve hindular v2 müttefik kefereler vs vs..

  Reply
 2. Rusya abd
  Çin amerika
  Rusya amerika
  Çin dünya az çok
  Rusya nato
  Bu tabloya bakılırsa Türkiye yakında süper güç olcak bunlarda birbirlerini yerken fark edemiycekler

  Reply
 3. TÜRKİYE LİDYUM İYON MADDESINI BOR MADENINDEN KARŞILAMAK IÇIN ÇALIŞMA BAŞLATTIGINI BILIYORUZ.A.B.D LİDYUM IYON MADDESINI ONLARA ÇOK PAHALI SATABILIRIZ DIYE DUSUNUYORUM.

  Reply

Yaz Birşeyler ya!

Benzer

Yüklen Yüklen

Login