ivirzivir Yükle

Bunlarada Bak!

359 Yorum

 1. Veli ölsün gitsin be .Sanki çok yakışıyor diziye de başrollerde oynatiyorsunuz. Artık yeter bu veli ölsün çıksın diziden . Başka konular bulun zırt pırt o olucek bu olucek.

  Reply
 2. Veli öyle çok büyütüyorlar ki veli şöyle zeki böyle kurnaz ama sonunda saçma bir şekil de karşımıza çıkıyor senaryo çok kötü gidiyor final kapıda diyebiliriz

  Reply
 3. bu dizi gereksiz yere reyting savaşı veriyor, bir sahnede elçin ile kıvanç’ı tarkan’ın hüp klibindeki gibi öpüştürsünler, çukurova mukurova dinlemez kimse.

  Reply
 4. Dizi iyi, güzel, hoş da. Sanki her şey çabuk gelişiyor:
  1.Cemreyle Kerem ne ara bu kadar samimi oldular?
  2.Cemre babasının mafya avukatı olduğunu, nişanlısının onu üvey annesiyle aldatdığını, vidyoyu vs. gördü.
  3.Zeynep kızını buldu. Kadirle eskisi gibi oldular.
  Bu bölümde de Cemre annesinin nasıl öldüğünü öyrenir ve Kadir de annesiyle görüşür.
  Ben final kokusu alıyorum-9.bölüm final olur.

  Reply
 5. Valla bir anda Zeynep ölecek sandım…Show Tv de instagramda yeni bölümün fotoğraflarında her fotoğraf Zeynep vardı…bunu bir karakter öldüğünde yapiyorlar 😫

  Reply
 6. Böyle güzelim bir dizi birkaç bölüme biticek bence ratinglerde hava durumunu bile zar zor geçiyor böyle bişey nasıl oluyo bu diziyi seven insanlar internetten mi izliyo herşeyi vallahi çok yazık böyle bir dizi çöpe gidicek

  Reply
 7. Keremin annesi ölcek bu bölümde. Bizi fena bölümler bekliyo. Önümüzdeki tek sorun reyting oda hallolur İnşallah. Bizim dalga geçtiğimiz araplar bizden daha akıllıymış onu anladım en azından çomar gibi Çukurova izlemiyolar.

  Reply
 8. Demir elini kana bulayacak gibi duruyor. Bu kişi de büyük ihtimal Keremin annesi olur. Ama genel olarak Keremin annesi ölecek düşüncesi var herkeste yapımın da Ay Yapım olduğunu unutmamak lazım, ters köşeleri sever..

  Reply
 9. Böyle olmaz ki ama tüm diziyi gösterseydiniz 1.faragman 2.fragman 3, 4, 5 diye gider daha bunlara bide 1.önizleme 2.önizleme eklenecek 🤨 olmuyo böyle.

  Reply

Yaz Birşeyler ya!

Benzer

Only registered users can upload, please sign up here!

Login