ivirzivir Yükle

Böyle kaza olur mu?

teşekkürler

Böyle kaza olur mu?

Bunlarada Bak!

105 Yorum

 1. Yorumların hepsini okudum cahil ve küçük bir çocuk İÇİN bence az kalmış verdiğiniz hükümler . Bence İdam edilsin .

  Reply
 2. ASIL SORUN makaslar atarak oraya kadar gelmiş yazık oldu mini araca , aracımda kamera var netten yolluyorum görüntüyü ceza kesemeyiz deniyor “kendisi yakalamalı memurun kanun böyle” ama araç kamerasini alıp savcıya giderseniz şahsen şikayet ederseniz takip ediliyor!

  Reply
 3. Ayrica bu luks otomobiller ile yanlayan trafikte zigzak cizenlerden ornek aliyorlar gencler once o sahislarin onunu kessin devlet

  Reply
 4. Arkadasim boyle insanlari gercekten ve gercekten ne yapacaksin biliyormusun omur boyu ehliyet vermeyeceksin 12.000 tl para cezasi da ney odemiyecekler odeyemiyecekler baska yontem bulunmali para cezasi ile hic birsey olmaz yarin yine cikacak arabanin uzerine yarin da baskasinin canini yakacaklar her kim olursa olsun uygulanmali para cezasi ve baska bir yontem

  Reply
 5. 12 bin TL ceza mı olur.
  Nekadar saçma. Ehliyetsiz sürene en az 4 yilara kadar avrupa gibi hapiz cezası olmalı. Orda ya birini öldürseydı ne olacaktı böyle saçma cezaya karşı birsey bulun ki Ehliyetsiz trafiğe cikamazınlar.
  Erkeksen gel avrupada yap da görüyüm.
  Avrupayı biraz öğrenek alın ögrnek

  Reply
 6. DURDUK YERE yolunda ilerleyen araca ANİDEN çarptı..
  Yapacağınız haberin mk.. bilinçli olarak direksiyonu kırıyor durduk yere olan bir şey yok.. ayrıca araca o çarpmadı küçük aracın çarpmasını sağladı.. iyi güzel haber yapıyorsunuz da cümleleri yanlış kullanıyorsunuz.

  Reply
 7. Arkadaşlar! Adamın ehliyeti yok bunu hepimiz biliyoruz. Ancak ömür boyu trafikten men edilmesi demek, ilerde ehliyet almak için başvurduğunda ömür boyu ehliyet almaktan mahrum edilmesi demektir.

  Reply
 8. Cezalar caydırıcı olmalı bence kamyonet trafik ten men edilip ihaleyle satışa çıkarılmalı. Ehliyet siz trafikte kaza yapanlarda adam öldürmeye tam teşebbüs ten yargilanmali.

  Reply
 9. gelmişiz 2021’e hala kurallara uyulmasının gerktiğini bilmeyen insanlar var olm mağradamı yoksa taşın altındamı yaşıyorsunuz ?

  Reply
 10. Sırf ceza kesilmez diye yapti bunlari şov için en az 50 bin ve 1, 2 ay hapis verilseysi bak bidaha yapan oluyormu

  Reply
 11. Ulan adam çekmese, Nasılsa kadın .Suç ondadır denecekti. Ehliyet olup olmaması önemli değil.Arabaya öyle çarpabiliyosan ya alkollüsündür yada geri zekalı..

  Reply
 12. bu malın bısıklet ve motorlu araclara tekerı olan her cesıt araca yolcu olarak bınmesı bıle yasaklanmalı…

  Reply
 13. Fransada yaşıyorum, böyle durum hayatta görmesin, Türkiyede trafiğe çıktınmı, 5 dakika geçmiyor böyle hareketler görüyorsun ve riske giriyorsun. Devletimizin bu konuda çok gelişmesi lazım…

  Reply
 14. Şu hareketleri burda Almanya’da yapacak, hem de ehliyetsiz… yiyeceği binlerce euro para cezasının dışında, ehliyetini bir daha göremez ve önce akıl hastanesine ordan da mahkemeye cıkarırlardı.

  Reply
 15. Bu adam öldürmeye teşebbüstür
  Cinayetle yargılayıp
  Ömürboyu hapis cezası verilmeli
  Çoçukmuş gençmiş dinlenemeden

  Reply
 16. Şunu yaptığı iş mi şimdi ya ölseydi çoçuğu felan olsaydı bu kadar kolaymı bi insan hayatıyla oynamak öyle kırılırmı

  Reply

Yaz Birşeyler ya!

Benzer

Yüklen Yüklen

Login