ivirzivir Yükle

Biz Hazırız Yunanistan! Yunanistan’a Verilen Efsane Ayarlar! Türk Ordusu

teşekkürler

Bu videodaki konumuz Yunanistan’a Verilen Efsane Ayar iyi seyirler. TSK Klip Libya Türk Silahlı Kuvvetleri Türk Ordusu Yunanistan Türkiye Yunanistan son dakika Derin Gündem Milli Savunma Sanayi Turkish Army TSK Klibi Türk Ordusu Klip Turkish Motivation Akdeniz Turkish Army Operation Operasyon Görüntü

Müzik:

Kanala abone olmak için:
https://www.youtube.com/channel/UCbUI…

Eğer videoyu beğendiyseniz bu ve çok daha fazlası için kanalımıza bekleriz. Videoyu beğendiyseniz beğenebilir arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Tavsiyeleriniz ve yorumlarınızı video altına veya instagram hesabımıza yazabilirsiniz. Esenlikle kalın.

Bunlarada Bak!

59 Yorum

 1. Yunanistan ile bizi kıyaslamak ABD ile Rusya yı kıyaslamak gibi bir şey Yunanistan bizden güçsüz olduğu için kıyaslıyorsunuz bir kere de ABD ile bizi kıyaslayın zamanında askerlerimizin kafasına çuval geçirdiler buda bir ayar mesela

  Reply
 2. SABIR sabır sabır…. AKIL akıl akıl… Savaş HİLEDİR derler…Elimizde olmadan bıçak kemiğe dayanırsa başka ancak ülkemiz eksikliklerini tam manasıyla tamamlayana kadar oyalamak zorunda. diye düşünüyorum… Dost ara, düşmanı ananda doğurur demişler.. Yani çok.
  🇹🇷🇦🇿🇵🇰🇺🇿🇰🇬🇰🇿🇹🇲🇦🇱🇧🇦🇽🇰

  Reply
 3. Abi f-35 yalan oldu. Sence kf-x alabilirmiyiz? Zaten Kore ve Endonezya bizim kardeş ülkemiz bize seve seve verirler kf-x hakkında da bu video yapabilirmisin?

  Reply
 4. Biz Kıbrıs,ı 500 sene önce aldığımızda Rumlar adanın hakimi Venedik korkusundan dolayı dağlarda yaşıyormuş.Yani aslında onları özgürlükleştirdik düz ovaya indiler. Nankörler.

  Reply
 5. 🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷👍gelin aptallar Yunan Osman tokadı unuttum mu istersen gel size süprizi

  Reply
 6. Bence güçlüde olsak düşmanı hafife almamak lazım zira adamların hava savunma durumu bizimkinden iyi 6 tabur Patriot 1 tabur S-300 7 tabur Hawk kullanım durumları nasıldır eğitimi bilemiyoruz.Kara kuvvetleri yine bizimkinden tank bakımından iyi ellerinde Leopard 2a6 2a4 gibi bizimde olan 2a4 tankları var zırhlı araç konusunda biraz foslar gibi topçu kuvvetleri iyi gibi. Esas konulardan biriside hava kuvvetleri çünkü ellerinde Mirage 2000 F-16 blok 70 var (tabi ne durumdalar). İHA konusunda yunanistan çöp adamların elinde iha sayısı iki elin parmaklarını geçmez.
  Yinede düşmanı asla hafife almamak çokta korkmamak lazım.

  Reply
 7. Biz savaş istesek kaçacak delik ararlar 😄 yakışıklı beyefendimizin mini videoları da çok güzel oluyormuş 🥰

  Reply
 8. İsrailden 5000 km menzilli balistik füzeler alsak ? İsrailin nükleer denizaltilarini 2 yıllığına kiralasak ? Savaştan sonra geri versek ?

  Reply
 9. Önemli olan silahın olması değil savaşı devam ettirebilmen en temeli kaybettiğin silahı hızla yenileyebilmek bugün bizim bir s/iha mız düşe yeniden yapabilirz lakin yunan düşen bir uçagını tankını yapmaz ekonomisi kötü olduğu için alamazda uzun soluklu bir savaşa yunanistan giremez

  Reply
 10. TÜRKİYE VE TÜRK ORDUSU HZ MEHDİNİN ORDUSUDUR DÜNYAYA HAKİM ZAMANI GELMİŞTİR KİMSE ÖNÜNE GEÇEMEZ

  Reply
 11. Ya çavuşoğlu çavuşoğlu çavuşoğlu bu aslana dikkat evladı fatihan. Ben bir tahmin yürüyeyim türkiye yi uçuracak süper güç yapacak kapasite bilgi birikim feraset basiret ve cesaret fazlası ile mevcut. Rabbim işlerinde yar ve yardımcın olsun.

  Reply
 12. Abi emeğine sağlık yine çok güzel video göğsümüz kabardı , senden rica etsem Altay tankı ile bı video yaparmisin zahmet olmazsa çok merak ediyorum daha hiç ilerleme kat edemedikmi?

  Reply
 13. video muhteşem harika yapıyorsun inşallah hemen yüz bin olursun başarılarının devamını dilerim kuzen

  Reply
 14. En büyük ahmaklık düşmanı hafife almaktır kim olursa olsun. Rehavete gerek yok çalışmamız güçlenmemiz lazım

  Reply
 15. ABD uzaya 100binlerce alet yolladi, sözde ağ balantısı için. Uzaydan saldırmasınlar. Herşeye hazır olmalıyız. Elon musk roketleri diye yutturmasinlar. Amerika bu. Bunlarin derdi istanbul

  Reply
 16. 😀😀😀💪💪💪💪💪💪❤❤❤🇹🇷🇹🇷🇦🇿🇦🇿🇦🇿 Güçlü TIRKIYEMM
  Tukrugumizde boğacaz onları.
  82 plaka selanik olacak😎😎

  Reply
 17. And then you wake up…..Dream….dream is free for everyone….We will burn your chicken bird name country and you will see it daydreamer budala morons….

  Reply
 18. Ben barbaros colak sagol kardesim video icin . Muzik mukemmel . Birde tanri Turke yar olsunu calarsan . Video harika . Eline saglik .

  Reply
 19. ☀️☀️OLAYLAR☀️☀️
  Nerde ne olduğunu anlamayanlar için olaylar çünkü her olayın bi önemi var. Sadece bakarsanız her olayın ne kadar derin anlamlar taşıdığını anlamazsınız:

  00:15 Büyük taarruz Yunanistanı def ediş
  00:19 Her şeye rağmen Kıbrıs çıkarması
  00:24 Kardak krizi Sat komandoları adaya çıkış
  00:27 Jet hızıyla Yunan botunun tacizine yetişen gemimiz
  00:34 Yunan jetini kovalayan Türk jeti
  00:37 jet sesinden ürken Yunan konsolosa yanıt
  00:43 yanında rakip hücumbot olmasına rağmen Yunan kovalayan Türk botu
  00:47 Yunan botunu çarparak parçalayan botumuz
  00:49 Kardağa Yunan bakanı yaklaştırmayan Deniz ve Hava kuvvetleri
  00:54 Yunan gemisi taciz ederken birden ortaya çıkan denizaltımız (master nokta)
  00:59 mülteci krizinde gaz yağmuruna tutulan Yunanlar
  1:01 sınırda kamerayı kapat diyen Yunanlara karşı yürüyen özel harekatçı abimiz
  1:05 Birleşmiş milletlerin askerlerinin Türk’lere bakma korkusu
  1:17 ve sonrası mevcudiyetimiz en büyük ayardır

  Reply
 20. Boş milliyetcilik.
  Ege de ki adaları kaptırdık şimdi onlar bir video yapsa “Türklere ege de ayar verdik” diye ozaman gidip küfredersiniz demi .d

  Reply

Yaz Birşeyler ya!

Benzer

Yüklen Yüklen

Login