ivirzivir Yükle

BAYRAKTAR TB-2 KARADENİZ’DE RUS GEMİLERİNİ AVLAYACAK ! UKRAYNA’NIN MÜTHİŞ PLANI !!!

teşekkürler

BAYRAKTAR TB-2 KARADENİZ’DE RUS GEMİLERİNİ AVLAYACAK ! UKRAYNA’NIN MÜTHİŞ PLANI !!!

Bizlere Destek olmak ve Ayrıcalıklardan yararlanmak için kanala katılın:
https://www.youtube.com/channel/UCLSkWpECOYM3L81V1m9pz_w/join

RESMİ İNSTAGRAM HESABIMIZ: https://www.instagram.com/milliuyanis1/

KAYNAK: https://www.defenceturk.net/ukrayna-deniz-kuvvetleri-icin-uretilen-bayraktar-tb2-sihalar-goruntulendi

Ukrayna donanması tb-2 ile rus gemisi vuracak ! Putin’i çıldırtan açıklama !

Türk sihalarından putin’i çıldırtacak bir haber geldi. Ukrayna şimdi de donanması için siha hazırlıklarına başladığını açıkladı. Türkiyeden gelecek sihalarıla donanmasını güçlendirmek isteyen Ukrayna tb-2’lerle bu sefer savaş gemisi avlayacak. !

Türkiyeden satın aldığı bayraktar tb-2 tipi taktik sınıf silahlı insansız hava araçlarıyla rusya’ya karşı kırımda üstünlük sağlayan Ukrayna ordusu şimdi de aynı teknolojiyi donanmasında da kullanmanın hazırlıklarına başladı. Kırım sorunundan dolayı sıcak çatışma ihtimalinin giderek arttığı bölgede Tam boyutlu orduların meydan muharebesi şeklinde karşılıklı savaşma ihtimaliyse oldukça düşük. Kırımda yaşanabilecek çatışma veya savaş düşük yoğunluklu ve rus donanmasının karadenizden sağlayacağı destekle uzun süreli olacak gibi görünüyor. İşte bu kapsamda rus donanmasına karadenizi dar edecek türk sihaları göreve hazırlanıyor. Ukrayna donanması için hazırlanan tb-2 sihaların teslimatları için gün sayan Ukrayna bu sihaları tespit etmesi çok güç olan savaş gemilerini avlamak için kullanmayı planlıyor.

#ukrayna #rusya #tb2 #siha #iha #2021

Türk savunma sanayi ürünlerini anlattığımız kanalımızda bizlere verdiğiniz destek için teşekkür ederiz. Türk ordusunun gücü ne kadar artarsa Türkiyenin gücü de o miktarda artacaktır. Türk savunma sanayi şirketlerimiz Aselsan,Roketsan,otokar ve Bmc gibi daha nicelerinin yıllar süren gayretli Savunma Sanayi ar-ge faaliyetleri sayesinde bugün bu topraklarda yerli ve milli ürünler üretiyoruz. Zamanında Bir mühimmat için yabancı ülkelerin kapısında bekleyen Türkiye Bugün Altay Tankı, otokar cobra, kirpi 2 ve fırtına obüsü gibi zırhlı muharebe araçlarını kendisi üretmekte ve bu araçların mühimmatlarını da MKE fabrikalarında yerli ve milli olarak geliştirmektedir. Türk savunma Sanayii ürünleri sadece karada değil havada ve denizde de gücünü hissettiriyor. özellikle Bayraktar Tb2 , Akıncı, Aksungur ,vestel karayel ve Anka S gibi yerli sihalarımız Göklerdeki hakimiyet mücadelesinde Türk hava Kuvvetlerine Destek olurken Milgem ve Milden projeleriyle Vücut bulan yerli muharebe gemilerimiz de yerli denizaltı’lar sayesinde Türkiyenin Karasuları güven içinde kalmaktadır. 2023 vizyon projeleri sayesinde yıllar önce başlatılan yerli savunma sanayi hamlesi meyvelerini olgunlaştırmaya ise devam etmekte . Milli Muharip uçak TF-X ve Hürjet uçaklarımız 2023 yılına yetiştirilmeye çalışılmakta ve Donanmamızın Amiral gemisi TCG Anadolu ise Bu sene Envantere girmek için gün saymaktadır. Tsk envanterine giren yeni ürünlerden ve Türk savunma Sanayi projelerinden haberdar olmak için kanalımıza abone olmayı unutmayın !

……….
Thank you for the support.

Today, we produce national products thanks to Turkish defense industry companies Aselsan, Roketsan, otokar and Bmc R&D activities.

Today Turkey Altay tank, otokar cobra, it produces armored combat vehicles such as the kirpi 2 and fırtına itself.

Unmanned aerial vehicles such as Bayraktar Tb2, Akıncı, Aksungur, vestel karayel and Anka S  While Supporting the Turkish Air Force

TCG Anadolu, the flagship of our Navy, is counting days to enter the Turkish army Inventory this year. Do not forget to subscribe to our channel to be informed about new Defence industry products and Turkish defense industry projects entering Tsk inventory!

……….

Bunlarada Bak!

14 Yorum

  1. Arkadas kendinizi kandirmayin yav, Ontane 20 tane tb2 ile bu is olurmu Rusya pes edermi saniyorsunuz isterse yuztane tb2 de olsa Rusya yenilmez en kotu ihtimal getirir birtane Atom bombasi burakir uslerine oldu bitti tovbe tovbe

    Reply
  2. Ahmaklar türkiyeni kışkırtıyorlar.
    Aslında rusyaya karşı hiç bir bok yapamaz .
    Türkiyeni kışkırtıyorlar batı sakin oyuna gelmeyin . Türkiye hiroşima döner . Sonra sizi sıhalar kurtarir😂🤣

    Reply

Yaz Birşeyler ya!

Benzer

Yüklen Yüklen

Login