ivirzivir Yükle

Bayi Toplantısı – Fragman (21 Şubat’ta Sinemalarda)

teşekkürler

Bunlarada Bak!

63 Yorum

 1. Büşra Pekin harici kadın başrol bulamadınız mı? Umarım fragman beni yanıltmıştır İbrahim Büyükak a yakıştıramadım böyle bir senaryo ve espriler.

  Reply
 2. Bu filmi izlemek laz kit gibi, karımı gördünüz mü gibi, Abbas’ın melekleri gibi gereksiz filmleri izlemekten çok daha iyidir. Zaten BKM böyle filmler yapmayı tercih etmez. Mizahı ön planda olan filmler yapmayı tercih eder. Zaten İbrahim büyükak ta bu mizahi duygusu ön planda olan komedyenlerden.
  Gerçi başta saydığım bu filmleri -iyi ki- izlemedim ama bu saydığım filmler bir BKM filmi etmez. Bir bayi toplantısı etmez…

  Reply
 3. BKM eskiden Eylül ya da ekim gibi başlıyordu sezonluk filmlerine bu sene öyle olmadı hiç anlayabilmiş değilim açıkçası? Neden bu sene az film görüyorum?

  Reply
 4. Safa Sarı’ni neden bu kadar çok gösterdiniz fragmanda merak ediyorum Diğer oyuncular Safa yüzünden hiç görmedim

  Reply
 5. harika film
  almanyada izledim
  tavsiye ederim
  film baslio 14 dakka normal
  30 dakka sade gulmece 🤪😜🤪😜🤪😜🤪😜🤪😜🤪😜🤪😜

  Reply
 6. İsmini afişte geçirdiğiniz adama fragmanda sadece tek planlık bir yer vermeniz de biraz ironik olmuş.

  Reply
 7. ya şu bkm düşük bütçeli komedi (komik değil çoğu ama ) yapımlarını bırakıp bilim kurgu aksiyon macera filmleri mi yapsa

  Reply
 8. Saçma sapan konulu sinema filmleri yerine daha hakikatli, gidince bir şeyler öğrenebileceğimiz sinema filmleri çekilse de, gerçek SİNEMAYI izleme şansını yakalayabilsek. Fakat nerdee, toplumumuz bunları izliyor, çok tuhaf.

  Reply
 9. Safa Sarı’yi hiç göstermeseydiniz ya (!) başrol diye gösterip bir iki saniye göstermek nedir?

  Reply

Yaz Birşeyler ya!

Benzer

Yüklen Yüklen

Login