ivirzivir Yükle

Bandırma Füze Kulübü | İlk Fragman

teşekkürler

Bandırma Füze Kulübü | İlk Fragman

Bunlarada Bak!

15 Yorum

 1. Aga beee bu olayı okumuştum
  Bu gençlere fırsat verilseydi şimdi amerikadan önce belki uzaya çıkmıştık

  Reply
 2. yaşanmışlık aynı ise film de benzer olacak elbet önemli olan o geçmişe sahip olup bunu herkese gösterebilmek. Ama klasik milletimiz hemen özentilik yapmayın yaftasında bulunmuş. Azcık destek olun ya he olmuyorsanız da köstek olmayın bari.

  Reply
 3. *_October SKY diyecektim ki bana gerek kalmamış ! Bilim Kurgu severler çoktan gerekeni söylemiş ! BİRAZ ÖZGÜN OLUN KARDEŞİM !_*

  Reply
 4. Özentilik başka bişe değil oyunculuklar boşuna daha iyi bir senaryo ve altyapı olmadıktan sonra taklitler asıllarını yaşatmaya devam edecekler

  Reply
 5. Ben de October Sky vibeı aldım ama çok iyi bir fragman olmuş, Ömer Faruk Sorak işlerini severim o yüzden güzel bir iş çıkacağına inanıyorum.

  Reply
 6. 𝗩𝗶𝗱𝗲𝗼𝘆𝗹𝗮 𝗮𝗹𝗮𝗸𝗮𝘀ı𝘇 𝘆𝗼𝗿𝘂𝗺 – Mimarlık ofisi olarak tasarladığımız yeni koltuğumuzu sizlerle paylaşmak istedik. Koltuğun en önemli özellikleri ekonomik, kaliteli, kullanışlı, taşınabilir ve rahatlıkla kurula bilir şekilde tasarlanmasıdır. Renk olarak 5 rengimiz mevcutdur ( Krem,Kahverengi,Gri,Turkuaz ve Lacivert ) 𝗧𝗿𝗲𝗻𝗱𝘆𝗼𝗹𝗱𝗮𝗻 𝗮𝗿𝗮𝗺𝗮 𝗸ı𝘀𝗺ı𝗻𝗮”𝗙𝗹𝘆 𝗠𝗼𝗱𝗲𝗿𝗻 𝗞𝗮𝗻𝗲𝗽𝗲” 𝘆𝗮𝘇𝗮𝗿𝗮𝗸 𝘀𝗶𝗽𝗮𝗿𝗶ş 𝗲𝗱𝗲 𝗯𝗶𝗹𝗶𝗿𝘀𝗶𝗻𝗶𝘇. Trendyolda yeni olduğumuz için desteğiniz bizler için çok önemlidir. Teşekkürler.

  Reply
 7. Senaryosu Bandırma’da yaşanmış gerçek bir hikayeye dayanıyor. 1957 yılında Bandırma Şehit Mehmet Günenç Lisesi öğrencisi olan beş arkadaş; Artuğ Sayıner, Atilla Yedikardaşlar, Adnan Zanbak, Ali Osman Caran ve Güngör Gezer tarafından kurulan Bandırma Roket Kulübü’nün çalışmaları ile ülkemizde ilk füze 1959 yılında Bandırma’da atılmıştı. 1962 yılında 15 kilometreden fazla bir yüksekliğe ulaşan Marmara-2 roketiyle Bandırma Roket Kulübü, amatörler arası dünya üçüncülüğünü kazanmıştı. Bu anlamlı öykü Ahmet Şerif İzgören tarafından “Bandırma Roket Kulübü” adıyla kitap haline getirilmiş ve Bandırma Belediyesi tarafından ilçedeki tüm ortaokul öğrencilerine ücretsiz olarak dağıtılmıştı.

  Reply

Yaz Birşeyler ya!

Benzer

Yüklen Yüklen

Login