ivirzivir Yükle

Babil 12. Bölüm Fragman

teşekkürler

Bunlarada Bak!

37 Yorum

 1. Onur Saylak rolün hakkını veriyor👍Ozan Güvenin şiddet yaptigina inanamiyorum inşallah yoktur öyle bir şey.Çok sevdiyim oyuncu o da.

  Reply
 2. Yahu nereye gitsem ayni yorum yok ozan guven biye cikmismis adam kalsaydi bu sefer herkes ooo kadina siddet uygulayan adami tutuyorlar bak hala oynatiyorlar felan diye cigirtganlik yapacaktiniz hepiniz hemde hepinizzz!!!

  Reply
 3. bombok diyaloglarla senaryolarla oscarlik oyunculari ne hale soktunuz yaa yaziklar olsun. her izledigimde acaba bu sefer olacak mi diye bakiyorum.(

  Reply
 4. Kadına şiddet uygulayan OZAN GÜVENİ oynatmayarak en doğru seçim yerine gelen ONUR SAYLAKSA çok doğru bir seçim olmuş bence baştan beri oynaması gerekirdi.

  Reply
 5. Yorumları okunca anlamıyorum yok ozan güven daha güzel oynuyormuş yok efendim biz ona alışmışız onur saylakta iyi ama bu dizide olmamış gibi bir sürü yorum anlamıyorum arkadaş görende sanki dizi on yıllardır izleniyorda biz şimdi nasıl bu oyuncuya alışacağız ya altı üstü 11 bölüm oynadı kaç aydırda ekranlarda yok ne tez bağımlılık yaptı anlamış değilim önemli olan oynayanın değil karakterin devam etmesi bi kere öyle kadına şiddet uygulayan bir adamın oynamasındansa böyle kaliteli bir oyuncunun oynamasını yeylerim bence dizi zaten güzeldi şimdi ise müthiş oldu

  Reply
 6. Umarım annen uzun ömürlü olur
  Umarim zengin olursun
  Umarim sevdiğine kavuştursun
  Umarim mutlu olursun
  220 abonem var 300 yaparmısın

  Reply

Yaz Birşeyler ya!

Benzer

Yüklen Yüklen

Login