ivirzivir Yükle

ATMACA FÜZESİ ATAN İNSANSIZ SAVAŞ GEMİSİ “ULAQ-GEMİSAVAR” RESMEN AÇIKLANDI! 250 KM MENZİLDEN VURUYOR

teşekkürler

ATMACA FÜZESİ ATAN İNSANSIZ SAVAŞ GEMİSİ “ULAQ-GEMİSAVAR” RESMEN AÇIKLANDI! 250 KM MENZİLDEN VURUYOR

Bizlere Destek olmak ve Ayrıcalıklardan yararlanmak için kanala katılın:
https://www.youtube.com/channel/UCLSkWpECOYM3L81V1m9pz_w/join

RESMİ İNSTAGRAM HESABIMIZ: https://www.instagram.com/milliuyanis1/

KAYNAKLAR: https://twitter.com/ssysfakb/status/1321356358193741824/photo/1

Dün denize indirilen ilk insansız silahlı deniz aracımız ulaq sida’dan sonra meteksan ve ares tersanesi bir bomba daha patlattı ve ulaq sida’nın Atmaca gemisavar füzeleriyle donatılmış en az 4 kat daha büyük versiyonu olan ulaq-gemisavar projesini resmen ilan etti. Görüntüsüyle bir savaş gemisini andıran yeni proje üzerinde taşıdığı 4 adet atmaca gemisavar füzesiyle düşman savaş gemilerini 250 km menzilden avlayabilecek. Üzerinde hiçbir insan bulunmayan ve bu sebeple aylarca denizde kalarak kendisini unutturan yeni insansız gemisavar sistemi sayesinde düşmana ege ve Akdeniz dar edilecek. 250 km menzilli atmaca füzeleriyle türk kara sularından çıkmadan yunanistan’ın başkenti atinayı vurabilecek olan ulaq-gemisavar versiyonuyla yunan donanması egede hareket dahi edemeyecek.

Ülkemizin önde gelen savunma kuruluşlarından Ares Tersanesi ve Meteksan Savunma‘nın yürüttüğü ULAQ Projesi ile ülkemiz; insansız otonom sistemlerde farklı bir klasmana yükseliyor. ULAQ Sistemi ile ülkemiz düşük maliyetlerle caydırıcı bir sisteme sahip olacaktır. Ürün çeşidinin artmasıyla ülkemiz savunma ve taarruzda daha stratejik hamleler yapabilecek yetkinlikte olacaktır.

#savunmasanayi #meteksan #tsk #haber #donanma #ulaq #sida

Türk savunma sanayi ürünlerini anlattığımız kanalımızda bizlere verdiğiniz destek için teşekkür ederiz. Türk ordusunun gücü ne kadar artarsa Türkiyenin gücü de o miktarda artacaktır. Türk savunma sanayi şirketlerimiz Aselsan,Roketsan,otokar ve Bmc gibi daha nicelerinin yıllar süren gayretli Savunma Sanayi ar-ge faaliyetleri sayesinde bugün bu topraklarda yerli ve milli ürünler üretiyoruz. Zamanında Bir mühimmat için yabancı ülkelerin kapısında bekleyen Türkiye Bugün Altay Tankı, otokar cobra, kirpi 2 ve fırtına obüsü gibi zırhlı muharebe araçlarını kendisi üretmekte ve bu araçların mühimmatlarını da MKE fabrikalarında yerli ve milli olarak geliştirmektedir. Türk savunma Sanayii ürünleri sadece karada değil havada ve denizde de gücünü hissettiriyor. özellikle Bayraktar Tb2 , Akıncı, Aksungur ,vestel karayel ve Anka S gibi yerli sihalarımız Göklerdeki hakimiyet mücadelesinde Türk hava Kuvvetlerine Destek olurken Milgem ve Milden projeleriyle Vücut bulan yerli muharebe gemilerimiz de yerli denizaltı’lar sayesinde Türkiyenin Karasuları güven içinde kalmaktadır. 2023 vizyon projeleri sayesinde yıllar önce başlatılan yerli savunma sanayi hamlesi meyvelerini olgunlaştırmaya ise devam etmekte . Milli Muharip uçak TF-X ve Hürjet uçaklarımız 2023 yılına yetiştirilmeye çalışılmakta ve Donanmamızın Amiral gemisi TCG Anadolu ise Bu sene Envantere girmek için gün saymaktadır. Tsk envanterine giren yeni ürünlerden ve Türk savunma Sanayi projelerinden haberdar olmak için kanalımıza abone olmayı unutmayın !

……….
Thank you for the support.

Today, we produce national products thanks to Turkish defense industry companies Aselsan, Roketsan, otokar and Bmc R&D activities.

Today Turkey Altay tank, otokar cobra, it produces armored combat vehicles such as the kirpi 2 and fırtına itself.

Unmanned aerial vehicles such as Bayraktar Tb2, Akıncı, Aksungur, vestel karayel and Anka S  While Supporting the Turkish Air Force

TCG Anadolu, the flagship of our Navy, is counting days to enter the Turkish army Inventory this year. Do not forget to subscribe to our channel to be informed about new Defence industry products and Turkish defense industry projects entering Tsk inventory!

……….

Bunlarada Bak!

41 Yorum

 1. Ee Türkiye yi diğer ülkelerden ayıran en güçlü etmenlerden biri “MEHMETÇİK” askerimizdir bunu unutmamalıyız.

  Reply
 2. We are very glad.Wish you great success.Abi,bu insansiz gemiden bize de verin.Akinci de gelse chox gozel olar.Dushman choxdur etrafda

  Reply
 3. REIS SAYIN R. T. ERDOĞAN GİBİ TEŞFİK EDEN LİDERİMİZ VARKEN TÜRKLERİN BAŞARAMIYACAĞI IŞ YOKTUR MAŞAALLAH ELHAMDULİLLAH 🤲🏿👌🏿👍🏿❤️❤️❤️🇹🇷🇹🇷🇹🇷💪🏿💪🏿💪🏿

  Reply
 4. Atmaca tez gelsin.Turkiye xeyirli olsun.Daha uzun menzilli raketler lazimdir.We would like Turkey to be very powerful!!!

  Reply
 5. Yerli ve milli olan silahlı insansız dron olan songarida üzerinde olursa daha güçlü olur songarla havadan küçük çaplı tehditleri yok edilebilir

  Reply
 6. Maşallah. Bunlardan 50 tane Ege’ye koy, bak bakalım Amerika’nın ve Fransa’nın uçak gemilerine neler oluyor 😂 😂

  Reply

Yaz Birşeyler ya!

Benzer

Yüklen Yüklen

Login