ivirzivir Yükle

ASELSAN’ın 2021’in ilk çeyreğinde kârı 1,2 milyar TL oldu

teşekkürler

ASELSAN’ın 2021’in ilk çeyreğinde kârı 1,2 milyar TL oldu

Savunma sanayiinin mobil buluşma noktası Savunma Sanayii Dergilik

Mobil uygulamamızı, ücretsiz indirebilirsiniz:

ANDROID: https://goo.gl/crSM1x

iOS: https://goo.gl/r3MBJK

Bunlarada Bak!

25 Yorum

 1. Yalniz ayni anda hisse senetleri yukselmiyor.. ama bir gun bu firmanin senetleri ucucak ama tl deger kaybi ile zor 🙂 kazandirir..

  Reply
 2. Doğru işlerde yükselme olur Allah daha çok versin dahada başarılı etsin hey Maşallah neler yapıldı ASELSAN gelişsin Savunma sanayi gelişsin orduya yenilikler katılsın güçlü Ordu güçlü Türkiye demektir.🇹🇷🇹🇷

  Reply
 3. aç bak hissesine dün kaç lira bugün kaç lira.. sahipsiz bu şirket yatırımcıları kan ağlıyor. günübirlik kumar hissesi. şirkete güven yok küçük yatırımcıdan. Buna ben de dahil. bu kadar kar açıklayan şirketin hisse fiyatlarına bir bak.

  Reply
 4. Bunun önünü SS’nde casuslukla almaya çalışıyorlar. Bizim ihracat haberleri ne hikmetse bir takım ülkelere ulaşıyor ve satmak istediğimiz Platform’un yurt dışından gelen parçalarına hemen ambargo koyuluyor. Keza ARGE çalışmalarında yurtdişina verilen parca siparislerinde yanlış parca yollayıp Projelerin Zaman kaybına uğramasına sebeb oluyorlar.

  Reply
 5. şu altayı yapacaksanız yapın sizi o koltuğa oturup paraları yiyin diye oy vermedik bakanlar sizler millete hizmet edeceksiniz kaç askerimiz şehit oluyor tanklardan dolayı çıkın kanallara biz yapamıcaz deyin zaten nede olsa inanıyorlar

  Reply
 6. The technological innovations of Turkish defence industry is very very impressive 👏.

  I have a few questions, can anyone from Turkey reply?

  Reply

Yaz Birşeyler ya!

Benzer

Yüklen Yüklen

Login