ivirzivir Yükle

ASELSAN’DAN TARİHİ PROJE ! DEVLETİMİZİN GÜCÜNE GÜÇ KATACAK TÜRK MÜHENDİSLER ÜLKEYE GERİ DÖNÜYOR !

teşekkürler

ASELSAN’DAN TARİHİ PROJE ! DEVLETİMİZİN GÜCÜNE GÜÇ KATACAK TÜRK MÜHENDİSLER ÜLKEYE GERİ DÖNÜYOR !

Bizlere Destek olmak ve Ayrıcalıklardan yararlanmak için kanala katılın:
https://www.youtube.com/channel/UCLSkWpECOYM3L81V1m9pz_w/join

RESMİ İNSTAGRAM HESABIMIZ: https://www.instagram.com/milliuyanis1/

KAYNAK: https://nextbigmovetoturkiye.aselsan.com.tr/#donus-hikayeleri

ASELSAN’DAN VATANA DEV HİZMET ! YURT DIŞINDAKİ MÜHENDİSLERİMİZ GERİ DÖNÜYOR ! TÜM MASRAFLAR ASELSAN’DAN !

Ürettiği teknolojiyle türkiyeyi aydınlık geleceğe hazırlayan , geliştirdiği savunma sistemleriyle ülkemizin bekasına en büyük katkıyı sağlayan aselsan şimdi de türkiyeden bir şekilde yurt dışına gitmiş olan mühendis ve yetişmiş insanları ülkemize tekrar kazandırmak için harekete geçti . Next Big Move to Türkiye adı verilen projeyle aselsan yurt dışındaki savunma sanayi alanında çalışan türk vatandaşlarını tüm masraflarını karşılayarak ülkemize geri kazandırmaya başladı. Açıklama kısmında linki yer alan projeye katılmak için ön başvuru formunu doldurmak yeterli . eğer proje kapsamında faaliyet gösteren sektörlerde çalışan bir mühendis yada bilim adamıysanız aselsan sizin ve ailenizin 2 yıl boyunca tüm masraflarını karşılayarak türkiyeye dönüş yapmanızı sağlayacak üstüne üstük bu dönüşünüzle birlikte aselsan’da çalışma şansını elde ederek vatanınıza en yüksek düzeyde hizmet etmeye anında başlayacaksınız.

#aselsan #mühendis #teknoloji #savunmasanayi #tsk

Türk savunma sanayi ürünlerini anlattığımız kanalımızda bizlere verdiğiniz destek için teşekkür ederiz. Türk ordusunun gücü ne kadar artarsa Türkiyenin gücü de o miktarda artacaktır. Türk savunma sanayi şirketlerimiz Aselsan,Roketsan,otokar ve Bmc gibi daha nicelerinin yıllar süren gayretli Savunma Sanayi ar-ge faaliyetleri sayesinde bugün bu topraklarda yerli ve milli ürünler üretiyoruz. Zamanında Bir mühimmat için yabancı ülkelerin kapısında bekleyen Türkiye Bugün Altay Tankı, otokar cobra, kirpi 2 ve fırtına obüsü gibi zırhlı muharebe araçlarını kendisi üretmekte ve bu araçların mühimmatlarını da MKE fabrikalarında yerli ve milli olarak geliştirmektedir. Türk savunma Sanayii ürünleri sadece karada değil havada ve denizde de gücünü hissettiriyor. özellikle Bayraktar Tb2 , Akıncı, Aksungur ,vestel karayel ve Anka S gibi yerli sihalarımız Göklerdeki hakimiyet mücadelesinde Türk hava Kuvvetlerine Destek olurken Milgem ve Milden projeleriyle Vücut bulan yerli muharebe gemilerimiz de yerli denizaltı’lar sayesinde Türkiyenin Karasuları güven içinde kalmaktadır. 2023 vizyon projeleri sayesinde yıllar önce başlatılan yerli savunma sanayi hamlesi meyvelerini olgunlaştırmaya ise devam etmekte . Milli Muharip uçak TF-X ve Hürjet uçaklarımız 2023 yılına yetiştirilmeye çalışılmakta ve Donanmamızın Amiral gemisi TCG Anadolu ise Bu sene Envantere girmek için gün saymaktadır. Tsk envanterine giren yeni ürünlerden ve Türk savunma Sanayi projelerinden haberdar olmak için kanalımıza abone olmayı unutmayın !

……….
Thank you for the support.

Today, we produce national products thanks to Turkish defense industry companies Aselsan, Roketsan, otokar and Bmc R&D activities.

Today Turkey Altay tank, otokar cobra, it produces armored combat vehicles such as the kirpi 2 and fırtına itself.

Unmanned aerial vehicles such as Bayraktar Tb2, Akıncı, Aksungur, vestel karayel and Anka S  While Supporting the Turkish Air Force

TCG Anadolu, the flagship of our Navy, is counting days to enter the Turkish army Inventory this year. Do not forget to subscribe to our channel to be informed about new Defence industry products and Turkish defense industry projects entering Tsk inventory!

……….

Bunlarada Bak!

10 Yorum

 1. Allah türk mühendislerimizin yâr ve yardımcısı olsun. Abi videoların çok başarılı bundan dolayı seni tebrik ediyorum…

  Reply
 2. Ne tutarsız bir çağrı bir taraftan parlak beyinleri copla tutukla bir taraftan geri gelin de bu nasil bir akıl ordaki adamlar buradakiler gibi safmi?

  Reply
 3. Togg elektrikli arabada son durum nasıl ???

  Fabrika yapıldımı ? 2023’de seri üretime geçecek diye düşünüyorum

  Reply
 4. 🇹🇷❤️🇦🇿❤️🇵🇰❤️🇰🇬❤️🇺🇿❤️🇰🇿❤️🇹🇯❤️🇹🇲❤️

  Reply

Yaz Birşeyler ya!

Benzer

Yüklen Yüklen

Login