ivirzivir Yükle

ASELSAN ilk teslimatı yaptı: Tehditleri ARIN yakalayacak – X-Ray cihazı – Savunma Sanayi – ASELS

teşekkürler

ASELSAN ilk teslimatı yaptı: Tehditleri ARIN yakalayacak – X-Ray cihazı – Savunma Sanayi – ASELS

Türk savunma sanayi firmalarının bugüne kadar geliştirdikleri teknolojiler, kurulan işbirliği ile yeni bir ürüne dönüştü.

X-Ray tarama cihazlarına olan ihtiyaç ve bu alandaki dışa bağımlılığı sonlandırmak için HTR ile ASELSAN işbirliğine gitti. Böylece Işınım’dan daha gelişmiş yeteneklere, farklı tarama sistemlerinin sahip ürünler geliştirilmeyi başlandı. Bu çalışmaların ilk somut sonucu olarak ASELSAN Güvenlik Sistemleri ürün ailesine Arın X-Ray Bagaj Kontrol Cihazları eklendi.

ASELSAN ( ASELS ) X-Ray Cihazları, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Gaziantep’te gerçekleştirdiği toplu açılış töreni ile kullanıma alındı. Yerli ve milli X-Ray cihazını yerinde inceleyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, özellikleri hakkında bilgi aldı.

ASELSAN ve HTR’nin yerli olarak milli imkanlar ile 11 ay gibi kısa bir sürede geliştirdiği ASELSAN Arın X-Ray Bagaj Kontrol Cihazlarının ilk kurulumu Gaziantep Havalimanı yeni terminal binasına yapıldı.

#ASELSAN #SavunmaSanayi #X-RayCihazı #MilliTeknoloji #ASELS #SavunmaSanayi #X-Ray #RecepTayyipErdoğan

Bunlarada Bak!

7 Yorum

  1. 🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🤘🇹🇷🇦🇿🇦🇿🇦🇿🤘🇵🇰🇵🇰🇵🇰🤘👍helal olsun sizlere Aslanlar yiğitlerim Maşallah Maşallah hepinize yola devam durmak yoktur inşallah devamı da gelir hayırlı olsun ülkemize ve Ordumuza elinize sağlık

    Reply

Yaz Birşeyler ya!

Benzer

Yüklen Yüklen

Login