ivirzivir Yükle

Ankara’da minibüs ile otomobil çarpıştı: Çok sayıda yaralı var

teşekkürler

Ankara’da minibüs ile otomobil çarpıştı: Çok sayıda yaralı var

Bunlarada Bak!

16 Yorum

 1. Kontakt kapatıp halkı mağdur etmesini biliyorlar, zam isteyip bu halkın sırtına semer vuruyorlar, üstüne bunlara rağmen halkı ölümle burun buruna getiriyorlar.

  Reply
 2. dolmuş ve otobüslerde emniyet kemeri ve hava yastıkları zorunlu olmalı .ayakta yolcu nedir ya . koyun muyuz biz . nasıl bir ülkede yaşıyoruz

  Reply
 3. Daha bir ay önce elçi sokakta dolmuş yolda duran servis otobüsüne arkadan çarpmıştı.8 yolcu hastanelik olmuştuk.ben en önde şöferin yanında oturuyordum.dudağım patladı burnum çatladı.dizimde kırık vardı.daha dikkatli olmaları lazım.ne hikmetse meclisin oraya geldilermi uçak gibi hızlanıyorlar..

  Reply
 4. Aracın hızına bağlı olarak yapabileceği maksimum manevra daralır. Bunu denetleyen sistemler vardır ama gel gör ki bu dolmuşlar Allah’a emanet. Aklı olan bunlara bilmez. Ego’ya binin hem aktarma yaparsınız.

  Reply
 5. Dolmus yolda giderken para sayar. Surekli diger dolmuscularla telefonla konusur. Buna bir standart getirmeleri gerekiyor.

  Reply
 6. Minübüs şöförü direksiyonu kırmadan hafif fren yapsa fazla hasar ol azdı. Muhtemelen panik yaptı. Allah şifa versin

  Reply
 7. Binek araç hatalı tamam ama sen de kardeşim saman balyası taşımıyorsun bu ne hız birader bir dolmuş o kadar hız yapmamalı bir kaç kişinin canı yandıktan sonra sabaha kadar ben haklıyım diye bağırmanin bir manası kalmıyor

  Reply

Yaz Birşeyler ya!

Benzer

Yüklen Yüklen

Login