ivirzivir Yükle

“Amerikalı Rubinler Korksun!” Mustafa Sarıgül’den Baykar’a destek!

teşekkürler

“Amerikalı Rubinler Korksun!” Mustafa Sarıgül’den Baykar’a destek!

#SonDakika #Haber #Gündem
Türkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, “Amerikalı Rubin demek ki Türkiye’den korkuyor, Türk savunma sanayisinden korkuyor. Rubinler korksun, Türk savunma sanayisi daha da güçlensin” dedi.

“Amerikalı Rubin’in rahatsız olduğunu görmek, beni olağanüstü gururlandırdı”
Türk savunma sanayisinde yapılan çalışmalardan gurur duyduğunu kaydeden Sarıgül, “Türk düşmanı Rubin, ‘Türk savunma sanayi Amerika Birleşik Devletleri için tehdittir, önlem alınması lazım’ dedi. Türk savunma sanayiinin güçlendiğinden Amerikalı Rubin’in rahatsız olduğunu görmek, beni olağanüstü gururlandırdı. Demek ki doğru yoldayız. Türk savunma sisteminde yapılan çalışmaların artarak devam etmesi, Türkiye için onur ve gururdur. Bir ülke, kendi savunma sanayisini özgür, mutlu bir şekilde yapabiliyorsa bu, Türk vatandaşı olarak bizim güvende olmamızın önemli bir göstergesidir. Türk düşmanı Rubin ‘özellikle Türk savunma sanayi Amerika Birleşik Devletleri için tehdittir’ demesi bizim için onur ve gururdur. Amerikalı Rubin demek ki Türkiye’den korkuyor, Türk savunma sanayisinden korkuyor. Rubinler korksun, Türk savunma sanayisi daha da güçlensin” ifadelerini kullandı.

Bunlarada Bak!

4 Yorum

  1. Devlet yatırım yapacak istihdam sağlayacak fabrika açacak olan her kişiye vergiden muaf tutma vs gibi kolaylıklar sağlar bunun adına teşvik deniyor. Nakit desteği yok ve keşke böyle önemli alanlarda nakit desteği yapılsa

    Reply

Yaz Birşeyler ya!

Benzer

Yüklen Yüklen

Login