ivirzivir Yükle

Almanya GÖRÜNMEZ TÜRK’ü konuşuyor: Bayraktar TB2 UAV – Savunma Sanayi – Baykar – Selçuk Bayraktar

teşekkürler

Almanya GÖRÜNMEZ TÜRK’ü konuşuyor: Bayraktar TB2 UAV – Savunma Sanayi – Baykar – Selçuk Bayraktar

Almanya’da 1000’den fazla start-up ile yapılan analizle geleceğin silahlarına ilişkin değerlendirmelerde bulunuldu.

Handelsblatt gazetesinde yayımlanan analize göre, geleceğin silahları daha iyi ağlar kullanacak, yapay zeka ile çalışacak, daha hassas ve ölümcül olacak.

Analize göre, otonom silahlar ve savunma sistemleri, stratejik savaşta devrim yaratma potansiyeline sahip bulunuyor.

Bayraktar TB2’ye özel bir yer ayrılan analizde, Ukrayna’da düzinelerce Rus tankının gökyüzündeki görünmez

Bayraktar TB2, federal hükümetin de pay sahibi olduğu Alman silah şirketi Hensoldt’un bir keşif birimiyle birlikte çalışıyor. Silahlı insansız hava araçlarının kameralarının 60 kilometrelik bir mesafe boyunca araç plakalarını okuyabiliyor ve bu nedenle isabetli olduğu düşünülüyor.

İnsansız hava araçları çok uzaklara uçabiliyor, fark edilmeden iç bölgelerin derinliklerine sızabiliyor ve ikmal hatlarını yok edebiliyor. Talep oldukça fazla. Bu arada Baykar, insansız hava aracını Türk ordusu ile Fas ve Azerbaycan gibi en az 13 ülkeye daha sattı. Polonya ve Letonya gibi NATO üyeleri de Türkiye’den otonom savaşçılarla ilgileniyor.

Selçuk Bayraktar teknik liderliğindeki Baykar ekibi yeni insansız sistemler üzerinde çalışmaya devam ediyor.

#BayraktarTB2 #SavunmaSanayi #SelçukBayraktar #Azerbaycan #İHA #SİHA #drone #UAV #armedUAV #BayraqtarTB2 #defenseindustry #Türkiye #Turkey #army #military #ukraine #russia
—–
With the analysis made with more than 1000 start-ups in Germany, evaluations were made on the weapons of the future.

According to the analysis published in the Handelsblatt newspaper, the weapons of the future will use better networks, work with artificial intelligence, be more sensitive and deadly.

According to the analysis, autonomous weapons and defense systems have the potential to revolutionize strategic warfare.

In the analysis, a special place is reserved for Bayraktar TB2, dozens of Russian tanks in Ukraine are invisible in the sky.

Bayraktar TB2 works with a reconnaissance unit of the German arms company Hensoldt, in which the federal government also has a stake. Cameras of armed drones can read license plates over a distance of 60 kilometers and are therefore considered to be accurate.

Unmanned aerial vehicles can fly far, infiltrate deep inland undetected and destroy supply lines. The demand is quite high. Meanwhile, Baykar sold the drone to the Turkish army and at least 13 other countries such as Morocco and Azerbaijan. NATO members such as Poland and Latvia are also interested in autonomous fighters from Turkey.

Bunlarada Bak!

2 Yorum

Yaz Birşeyler ya!

Benzer

Yüklen Yüklen

Login