ivirzivir Yükle

AKAR ‘DAN S-400 , F-35 , ADALAR DENİZİ VE AMRBARGOLAR HAKKINDA AÇIKLAMALAR !!

teşekkürler

AKAR ‘DAN S-400 , F-35 , ADALAR DENİZİ VE AMRBARGOLAR HAKKINDA AÇIKLAMALAR !!

KANALIMIZA DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN ABONE OLMAYI BİLDİRİMLERİ AÇMAYI VE VİDEOYU BEĞENMEYİ UNUTMAYINIZ..
KANALIMIZA ÜYE OLMAK İÇİN : https://www.youtube.com/channel/UCtKGuqdrH4mVAwqOmQhEm_g/join

AKAR ‘DAN S-400 , F-35 , ADALAR DENİZİ VE AMRBARGOLAR HAKKINDA AÇIKLAMALAR !!
Almanya Savunma Bakanı ile görüşmesinde, terörle mücadele, Doğu Akdeniz ve NATO gibi bir çok konuyu görüştüklerini anlatan akar Yunanistan’ın Türkiye ile sorunlarını ABD ve AB sorunu haline getirmeye çalıştığına da değinerek, Türkiye’nin yaklaşımını şöyle anlattı: “Gayrı askeri statüdeki 16 adayı silahlandırdılar. 23 adanın 16’sı… Paris, Lozan anlaşmalarına rağmen… ‘Kim yayılmacı’ diye sordum Alman bakana. Dünyada kara suları 6, hava sahası 10 mil olan yer yok. Bugüne kadar burnumuzun dibindeki adalara 78 üst düzey ziyaret yaptılar. Bunlar kışkırtma. Madem dostluktan bahsediyoruz, bu adaları silahsızlanmış haline döndürün.” Akar, Yunanistan’ın Avrupa’yı gerçek dışı korku senaryolarıyla etkilemeye çalıştığını da belirterek, şöyle dedi: “Şimdi Avrupa kapılarında kendi hukuksuzluklarını perdeleyip gerçekle bağdaşmayan sorunları anlatmaya çalışıyorlar.
Akar, “700’ün üzerinde savunma sanayi ürününe ambargo var. Biz listeyi verdik, engellerin kaldırılmasını bekliyoruz” derken, Almanya ile örneğin İHA ve SİHA konularında da işbirliği yapılabileceğinin altını çizdi.
Rusya’dan S-400’lerin 2011’den sonra ABD ve Avrupa’dan ‘hayır’ cevabı alındıktan sonra gündeme geldiğini vurgulayan Akar, “Bu bir tercih değil, zorunluluk. Ayrıca bu bir savunma ürünü, saldırı değil. Rusya Kaliningrad’dan Norveç’teki, Suriye’den İsrail’deki F-35’leri görüyor. Biz tekil olarak kullanacağız, NATO sistemlerine entegre etmeyeceğiz. Yunanistan’ın Girit’te konuşlu S-300’leri tatbikatlarda kullanılıyor. Zaten 365 gün aktif değil. Bu konuyu Türkiye ABD ve NATO katılımıyla konuşalım. NATO usulleri çerçevesinde, Yunanistan nasıl kullanıyorsa biz de öyle kullanalım. Bunu da oturup konuşalım” dedi.
ABD’nin yeni başkanı Joe Biden’in ülkesini ve dünyayı tanımak için 8 yıllık başkan yardımcılığı dönemi bulunduğunu hatırlatarak, “Daha gerçekçi davranmalarını bekliyoruz. Daha kurallar çerçevesinde, teamüllere ve reel politiğe uygun şekilde davranmalarını bekliyoruz” dedi. Akar, ABD Ankara Büyükelçisi David Satterfield’in son açıklamasının ise “talihsiz ve tutarsız ifadeler barındırdığı” görüşünde olduğunu belirtti.
Kaynakça : http://savunmasanayiidergilik.com/tr/HaberDergilik/Bakan-Akar-S-400-lere-Girit-modeli-uygulayalim

s400 türkiye,
çok namlulu roketatar,
kaplan füzesi,
trg 300 kaplan,
patriot türkiye,
hisar u,
hisar hava savunma sistemi,
hisar a,
hisar o,
stinger,
porsav,
yunan spiker,
yunan medyasında türkiye,
yunan basınında türkiye,
hisar u,
yunan medyasında türkiye libya,
yunan medyası türkiye libya,
türkiye lazer silahı libya,
türkiye ve libya,
türkiye libya yunan,
türkiye libya yunan medyası,
ufuk gemisi,
kktc,
yunan basınında türk savunma sanayi ,
yunan medyasında türkiye,
yunan spiker,
yunan basınında türkiye,
gezgin füzesi,
akıncı iha,
atak 2,
tfx,
yunan medyası,
tf 2000 destroyer,
hürjet,
yunan basını,
tf 2000,
türkiye libya’yı vurdumu,
mete yarar,
libya,
libya’da son durum,
tsk libya,
libya son durum,
hürjet son durum,
akıncı,
tfx savaş uçağı,
libya’da son durum 2020,
tiha akıncı,
akinci iha,
iran amerika son durum,
savunma sanayi,
göksungur,
akıncı tiha,
aselsan,
yunanistan,
tcg anadolu son durum,
tfx savaş uçağı son durum,
libya son durum 2020,
tcg ufuk gemisi,
doğu akdeniz,
tsk,
yunan basini,
hava soj,
tcg ufuk,
türkiye libya,
yunan,
atak helikopter,
gezgin,
hisar hava savunma sistemi,
yunanistan türkiye,
akıncı siha,
i sınıfı fırkateyn,
tcg anadolu,
akinci,
akıncı iha özellikleri,
libya tsk,
libya’ya askeri sevkiyat,
libya haritası,
bayraktar satcom,
bayraktar tb2s,
libya türk askeri,
libya’da son durum,
bayraktar tb3,
ismail demir,
hulusi akar,
recep tayyip erdoğan,
cem gürdeniz,
cihat yaycı,
hakan kılıç,
savunma sanayi dergilik,
savunma sanayi,

#gezgin #gezginseyirfüzesi #atak #atak2 #atakhelikopter #millimuharipuçak #hürjet #hürkuş #tfx #gökbey #somfüze #aksungur #göksungur #anka #tsk #tusaş #jetiha #iha #siha #tiha #akıncı #akinci #akinciiha #akıncıiha #akıncısiha #akincisiha #akıncıtiha #akincitiha #türkhavakuvvetleri #türkdenizkuvvetleri #türkkarakuvvetleri #türksilahlıkuvvetleri #fırtınaobüs #altaytank #somfüze #hisarhavasavunmasistemi #hisara+ #hisaro+ #hisara #hisaro #hisarhavasavunma​ #siper #hisaru #havasavunma ​#havasavunmasistemi #atmaca #atmacafüzesi #atmacafüze #gezgin #gezginfüze #gezginfüzesi #savunmasanayi ​#Savunmasanayii #milliteknolojihamlesi #YerliveMilliSanayi #MaviVatan #DenizKuvvetleri #türkdenizkuvvetleri​ ​#türkdonanması #HavaKuvvetleri #KaraKuvvetleri #TürkOrdusu #aselsan #roketsan #tübitak #tusaş ​#TürkKaraKuvvetleri #TürkHavaKuvvetleri #tcganadolu #tcgufuk #SONDAKİKA #sampt #TekYürek #STM #aselsan​ #roketsan ​#havelsan #tübitak ​#pakistan ​#s400 ​#ukrayna #bangladesh #hürjet ​#MMU ​#TFX ​#millimuharipuçak​

Bunlarada Bak!

15 Yorum

  1. İyi günler Kaner’cim..ABD, önce kendi kapısının önünü süpürsün.Malum ikircikli tutumundan vazgeçmediği sürece, biz de kendi göbeğimizi kendimiz keseriz.Yunan’a gelince, hem savaştan korkuyor, hem de savaşa sebep olacak her şeyi eksiksiz yapıyor.Çok yakında muratlarına erecekler.Fakat, bu onlar için sonun başlangıcı gibi bir şey, zira bu işin bir de bedel ödeme faslı var.ABD ve AB, yunanı ne kadar fonlasa da, sonuçta er meydanına çıkıldığında, kim kimi tuş edecek bunu en başta Yunan olmak üzere herkes biliyor.Yunanı pembe rüyalarından uyandırma vakti geldi çattı.Gereken yapılacak ve hak yerini bulacak elbet.Kaner’cim, Allah’a emanet ol sevgi ve selamlarımı iletiyorum hoşçakal kardeşim..🤲👏👍💪❤️🇹🇷😊

    Reply
  2. Yunanistan nasıl kullanıyorsa biz de öyle kullanalım demek paketinde dursun tatbikatta kullanalım demek. O zaman niye aldınız diye sorarlar adama. Çocuk oyunu mu bu yahu. Bizim bu hükümetten beklentimiz net olması net. Madem öyleydi niye bu kadar enerji kaybettik bu işte. Bu kadar enerji para Sipere harcansa olmazmıydı. Bilinmeyen bir sürü konu var. Bunlar hep zaaf göstergesi.

    Reply
  3. Abd Yunan köpeğini üzerimize salarak Türkiye’ye bulaşacak. Ama bu Abd için çok büyük bir kırılma ve çöküş olacak. Dünya Halkları arasında Nefretin Adı ABD.

    Reply

Yaz Birşeyler ya!

Benzer

Yüklen Yüklen

Login