ivirzivir Yükle

Aile 12. Bölüm – Evlatlık Olan Kim?

teşekkürler

Aile 12. Bölüm – Evlatlık Olan Kim?

Bunlarada Bak!

23 Yorum

 1. Aşırı saçma. İlk bölümlerde cihan eve yaklaşırsa vur emri vermişti hülya. Öz evladına mi verdi yani bu emri .Yazdığınızı unuttunuz sanırım @ailedizisi

  Reply
 2. Çok kişi Cihan, Cihan evlatlık diye yorum yapmıştı. Şimdi nerede onlar? Evlatlık Aslandi en başından söylediğim gibi çünkü senaryo Aslanın evlatlık olduğu zamanda böyle muhteşem ve can alıcı olabilirdi! Öyle oldu işte!

  Ama Hülya böyle seçim yapmamaliydi çünkü o kadar güçlü aile olarak keşke birlikte Ilyasi öldürmeye çalışsalardi tıpkı Aslanın söylediği gibi. Ama PARAMPARÇA oldular maalesef!

  Hülya gerçekten Aslanı çok seviyor ve nu yüzden Kur’an okuyor Aslan’a bir şey olmasın diye! Ve Aslan’a hiç bir şey olmayacak ve kurtulacak yeni bölümde kesinlikle! Umarız Ilyasi öldürecek kendi elleriyle!

  Devin hamile… Müjdeli haber oldu! Küçücük prenses Soykan geliyor! Çok güzel oyuncu seçilmiş Devin’in kizi olacak karakter için! Onu 2. sezonda izleyebiliriz bence… Aslanın bu haberi duyduğu anini izlemeyi bekliyoruz heyecanla!

  Aslan evlatlik olduğunu ve onun babası ve annesini Yusuf Soykan öldürdüğünü orgendikden sonraki yapacak hamlesi ne olacak acaba… Bu kadar insan onu seviyor ailede kendi kardeşi gibi… Ah…! Çok zor sınav olacak bu Aslan için!

  Devin’in arkadaşlari onu Aslandan ayrılmaya davet ediyor ama Devin’in bunlara karşı verdiği tepki çok hoşumuza gidiyor! İste aşktır bu!

  Devin Soykan ailesini birleştirebilen tek güç olacak ilerde kesin!

  Heyecan ve aksiyon dolu bölüm için herkese teşekkürler! Senaryo muhteşem gerçekten! Senaristin ellerine sağlık! Dizi 3,5 sezon devam etsin inşallah!

  Reply
 3. üvey olan aslan işlerin başına onu koyup birgün bişey olursa cihan değil aslanın başı belaya girmesin diye

  Reply
 4. bugünkü bölümde kıvanç tatlıtuğ serenay’a şöyle diyor:
  “ben sana yalvardım. sana dedim ki, bu, köprüden önceki son çıkış bile değil. sen köprünün üstündesin. anladın mı? senin karar vermeme gibi bir lüksün yok. istiyosan köprünün üstünden şu an atlayıp kendini kurtarırsın, anladın mı? ama kararsız kalma gibi bir lüksün, yok.”

  mesaja gel mesaja..

  Reply
 5. Ben sok cihani sececegini ya da devini sececegini dusunuyordum. Aslani onlardan daha cok seviyor. Devinden nefret ediyor cihani onemsiyor onemsemiyor mu bilmiyorum

  Reply
 6. Gelmiş Geçmiş En İyi Dizi Der Ömür Boyu Çenemi Kapatırım.
  Güzel Bir Parça Hazırlıyorum Sırf Bu Dizi İçin Umarım Çok İyi Olur. 💎

  Reply
 7. EVLATLIK KONUSU PEK OLMADI ÇOCUKLARINDAN BİRİNİN EVLATLIK OLMASI CİHAN YA DA ASLAN FARKETMEZ KONU EVLATLIK OLMAMALIYDI DİYE DÜŞÜNÜYORUM.🔥

  Reply
 8. *Üniversite öğrencisiyim. Aileme yük olmamak için bu kadar insan içinden 15 kişi bile a-bo-ne olsa cesaret ve moral verir şimdiden teşekkür ederim* 🌹.

  Reply
 9. Evlatlık Cihan, Hülya bence Cihan’ı korumak için Aslan’ın adını verdi. Öyle inanmak istiyorum…

  Reply

Yaz Birşeyler ya!

Benzer

Yüklen Yüklen

Login