ivirzivir Yükle

Ah Nerede – 3. Bölüm 2. Fragman

teşekkürler

Ah Nerede – 3. Bölüm 2. Fragman

Bunlarada Bak!

23 Yorum

 1. Yeter ya valla bitkinlik geldi su diziden. Sabah öğle akşam sürekli aynı bolumleri tekrar tekrar neden verirsiniz ki. Milleti iyice salak bellediniz. Sanki başka bir program yada dizi yokmuş gibi sürekli su diziyi vermeyin daha 2. Bölüm ve bıtkinlik geldi 😠

  Reply
 2. Gerçekten bune ya 4 kız arkadaşı birbirine dusuren bı erkek yanı gıdıp bu kız o erkekle evlenırse… yuh derım arkadaş değildir oyuncular guzel ama konu onları harcıyor..

  Reply
 3. Lise öğrencisiyim 11’e gidiyorum.Aileme yük olmak istemiyorum YouTube’den harçlık çıkarmak istiyorum bu kadar insandan 5 6 kişi görüp takip etse çok iyi olur.şimdiden teşekkür ederim. Bunu sürekli belirtiyorum samimi kalın en iyi dostunuz kendinizsiniz kendinize iyi bakın….

  Reply
 4. Yapılan reklama göre çok kalitesiz kalan bi dizi, bi kere başroller hiiiiç uygun değil, insanın izleyesi gelmiyo

  Reply
 5. Şu diziyi çeken hiç mi Tarık Akan izlemedi.Bu ne biçim Ferit masum sakin çocuk gibi.yüzüne bakarsan dersin ki bu çocuk görücü ûsulle evlenir .
  Kız da matematik öğretmeni gibi

  Reply
 6. Ferit ile Zehra hep böyle olsunlar aralarına ne Seray, ne Burçak ne Nihal ne de Cenker girmesin. 1 hafta daha da olsa Ferit ile Zehra için bekleriz.

  Reply

Yaz Birşeyler ya!

Benzer

Yüklen Yüklen

Login