ivirzivir Yükle

ABD Deniz Kuvvetleri’ne ait 4 adet F-18 uçağına Türk Hava Kuvvetleri’nden yakıt ikmali

teşekkürler

ABD Deniz Kuvvetleri’ne ait 4 adet F-18 uçağına Türk Hava Kuvvetleri’nden yakıt ikmali

“Joint Protected Entry Exercise” kapsamında, ABD Deniz Kuvvetlerine ait 4 adet F-18 savaş uçağına uluslararası hava sahasında Türk Hava Kuvvetleri Komutanlığı tarafından yakıt ikmali yapılarak karşılıklı eğitimler icra edildi

Bunlarada Bak!

25 Yorum

 1. Niye veriyonuz ak çocuklarına. Getirip sınırımıza yığınak yapan kim? Bunlar dost değil, kalleşler…

  Reply
 2. BU ADAMLARLA İŞBİRLİĞİ YAPILACAKSA (NATODA) GAYET TEMKİNLİ , İHTİYATLI VE GÖZÜ AÇIK OLMALIYIZ…

  Reply
 3. Arkadaşlar saçmalamaya gerek yok evet gerçekten müttefik değiliz ama ortada NATO gibi bir unsur var. Biz onlara veriyoruz biz istediğimizde onlar da bize vermek zorunda bu işler böyle savaş vesayetlerle oluyor. Biz muz cumhuriyeti değiliz, itibarlı bir hukuk devletiyiz, içinde bulunduğumuz pakt gereği bunu yapıyoruz yoksa tabi ki vermeyelim yarın o F18’lerin Yunan eliyle bize doğrultulmayacağının garantisi yok. Ama NATO’dan resmi olarak çıkıp kendi birliğimizi kurana kadar bu işler böyle. Köprüyü geçene kadar hassas ve kararlı olduğumuz yerler dışındaki olaylarda ayıya dayı meselesi.

  Reply
 4. Öncelikle merhabalar.
  T.C Devleti yeni projeler ve yeni yazılımlar üreten gençlerin fikirlerine ihtiyaçları var diyor. Yeni bir yazılım yeni bir ham madde ile yerde sürüne bilen silah neden yapmıyoruz. Örnek vermek gerekirse uydudan konturol edile bilen TIRTIL , SOLUCAN adını verdiğimiz sürüngen silahlar neden üretmiyoruz. Dünyanın en büyük yapışkan özelliğe sahip ham madde ve mıklatız tozu ile diyer karışım gücü malzemeler birlikte yazılım kodlamaları ile uydudan ve lazer ışını kullanarak iki çeşit yöntemle konturol edilebilen bir sistemle çalışıyor ola bilmesidir. Düşmana karşı tam bir baş belası bir silah diye biliriz. Bu ham madde istediğiniz zaman büyüye bilinir istediğiniz zaman küçültme tekniği tamamiyle yazılım kodlamasında diye biliriz.
  Bunun özelliği her türlü yerde yürüyen insan yada araçlara rahat vermez. Diyer bir özellik ham madde TUTTUĞU CİSMİ Kolay kolay bırakmaz. Uydudan konturol edilebilen bu cisim düşmanlar için bir kabus diye biliriz. Bu ve bunun gibi projelere neden imza atmıyorlar.
  Şuan dünyada böyle bir silah YOK yerde sürene bilen istediği an 10 km alana yayıla bilen ve istediği an küçüle bilen bir ham madden bah sediyoruz. Bu silah UZAY ÜSTLERİNDE kullanılırsa tam bir baş belası bir silah diye biliriz. Bu silâhın ham maddeleri karışımı ve sürüne bilmesi ve konturol edilerek yöneltilmesi tamamiyle bir KARIŞIMDAN geçiyor. Büyük bir proje geleceğin en tehlikeli silahı diye biliriz. Sıcağa yada soğuğa dayanıklı malzemeler ve karşınlardan insansız uzaktan uydudan konturol edilebilen ve yönlendirebilen bir silah aracıdır.
  Daha bir çok detaylar ve analizler hesaplanması gerekiyor. Bundan dolayı bir çok mühendise ihtiyaç olacak diye bilirim. Hasbel kader bu tarz silahlar neden yapılmıyor. Son 10 yıldır bunu düşünür olmuştum.
  Bende bu fikrimi burda paylaşmak istedim. Bu proje neden UZAYDA başarılı olmasın.

  Not : Cismin diyer bir özelliği TOPRAK RENGİNE benzemesi ister gece ister gündüz fark etmez. Düşman asla nezaman gelmiş ne zaman sızma yapmış bunu bile anlamazlar. Kalın sağlıcakla

  Reply
 5. Çok basit arkadaşlar Rus Su 57 veya Su 35’lerden birini alınca zaten otomatikman NATO denen bu irindende otomatik olarak çıkmış olacağız İnşâallah.

  Reply

Yaz Birşeyler ya!

Benzer

Yüklen Yüklen

Login