ivirzivir Yükle

23-29 Eylül savunma sanayii gündemi

teşekkürler

23-29 Eylül savunma sanayii gündemi

Savunma sanayiinin mobil buluşma noktası Savunma Sanayii Dergilik

Mobil uygulamamızı, ücretsiz indirebilirsiniz:

Google Play Store: https://goo.gl/crSM1x

App Store: https://goo.gl/r3MBJK

Bunlarada Bak!

9 Yorum

 1. . ” Onlar ağızlarıyla Allah’ın nurunu söndürmek istiyorlar. Hâlbuki kâfirler istemeseler de Allah nurunu tamamlayacaktır. ” Saf-8

  Reply
 2. Ülkemizi savaşa çekmeye çalışıyorlar asla böyle bir hata yapılmamalıdır tam gaz yola devam edilmelidir

  Reply
 3. TS 1400 motoru artık piyasaya çıksa iyi olurdu!!!
  Sürekli test test!!!
  En iyi test sahada olur helikopterin üstünde!!!

  Reply
 4. Dış politikada Davutoğlu ile ne notası verelim müzik notası mı dan bugüne geldiğimiz için Rabbime şükürler olsun.

  Reply
 5. Sancar ve marlin hayırlı uğurlu olsun. Bu tarz tüm sidalarimiz ulaq dahil birbirleriyle ve diğer cesitli insanlı ve insansız deniz kara hava araçları ve diğer tehditler araçlar ve tehlikeler, doğal yada insan kaynaklı olasılıklara karşı çeşitli takımlar ve konfigürasyonlar olusturup tatbikatlar ve hatta gerçek senaryolar ile takımlar halinde denemeler yapılarak araçlar iklim mevsim deniz ve arazi şartları araçların ve takimlarin limitleri zorlanarak en kötü senaryolara karşı hazırlık ve çalışmalar yapılmalı. Başarılar dilerim emeği geçenleri kutlarim. Denizalti ve uzaya yönelikte benzer calismalar, hibrit ve çok işlevli kara deniz hava denizalti gibi her alanda çalışabilecek çok çeşit ve boyutlarda yaratıcı yeni ürünlerde deneysel veya gercek olarak üretilip denenmelidir.
  Yeni şirketler ve birimler kurulmalıdır. işe alımlar artmalı, ilk orta ve lise dahil meslek okulları ve üni ve diğer ilgili istekli kişilere staj ve çıraklık ile kurumlarda veya işbirliği yaptıkları alt işverenlerde ciraklik ustalık ile mühendis ve teknik elemanlar çekirdekten yetişmeli teori ve pratik, üretkenlik yaratıcılık icat çıkarma beyin fırtınası ana temel ve prensip olmalı. Zihni ufku açık yönetici ve alt düzey yöneticiler is yaşamını guzellestirmeli ve kurumsal barisci huzurlu yapıcı bir ortamda çalışanlar haklarını fazlasıyla onlar için düşünen insancil bir sistemde çalışmalı, is yaşamı ve kültürü olarak da dönüşüm yaşamalıyız.

  yine kurslar, tesvikler, eğitimler ve kurumlarin, universitelerin, sirketlerin
  bilimsel teknolojik gelisimi icin yöntemler ve esasi üzerinde yeni girişim, düzenleme ve çalışmalar yapılmalıdır. Başarılar dilerim. Bu gelismelerin zamanla bir günde ve daha da ileri de bir saatte gerçekleşmiş gelişmeler olmasi temennisi ile saygılar sunarim.

  Reply

Yaz Birşeyler ya!

Benzer

Yüklen Yüklen

Login